سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۹
یکی از معتمدین زاهدانی:
حضور پای صندوق های رای مصداق جهاد برای خدا است/ به کوری چشم دشمنان رای می دهیم
 
محمدعلی عسگری گفت: بدون تردید ملت ایران به ویژه سران طوایف و عشایر سیستان و بلوچستان به کوری چشم دشمنان با اتحاد بیشتر و شور و شکوه وصف نشدنی، امروز در میدان حضور یافته و رای خود را به صندوق می اندازند.
محمدعلی عسگری یکی از معتمدین زاهدانی و بزرگان طوایف و عشایر سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه یکی از فروع دین "جهاد" است، بیان کرد: رفتن پای صندوق های رای نوعی جهاد به شمار می‌رود که پوزه استکبار را به خاک می مالد.

وی افزود: دشمنان از مدت‌ها قبل با تبلیغات سو به دنبال کاهش مشارکت مردم در عرصه انتخابات هستند تا بگویند مردم از نظام خسته اند، در صورتی که اینگونه نبوده و ملت، انقلاب و نظام اسلامی را دوست دارند.

این معتمد زاهدانی ادامه داد: مسئولین و مدیران ما باید اهتمام جدی تری در رفع مشکلات و کاستی های موجود داشته باشند، امید است با انتخاب فرد اصلح چالش‌های موجود پُر و مشکلات کشور برطرف شوند.

وی اذعان کرد: با انتخاب آگاهانه مسئولی را بر می گزینیم که مطالبات ملت را پاسخ دهد و درک آنان را درک کند.

این بزرگ طایف اظهار کرد: سخنان رهبر انقلاب فصل‌الخطاب است، امروز ما پای صندوق های رای رفته و توطئه دشمنان را خنثی می‌کنیم و به کوری چشم دشمنان با مشارکت حداکثری و انتخابی آگاهانه رای خود را در صندوق ها خواهیم انداخت و به نظام جمهوری اسلامی ایران "آری" می گوییم.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۹۱


ارسال