دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۲
ردپای خدمتی که ماندگار شد؛
معلولان سیستان وبلوچستان زیر چتر حمایتی سپاه پاسداران/ تاکنون بیش از 100 دستگاه ویلچر توزیع شده است
 
علی اکبر جعفری، معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور ‏گفت: در راستای رفع دغدغه خانواده های نیازمندی که با مشکل معلولیت مواجه هستند یکصد دستگاه ویلچر در سیستان وبلوچستان اهدا شد.
علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اینکه خدمت به معلولان، خدمتی ماندگار و سرمایه‌ای برای آینده است، بیان کرد: سرمایه‌گذاری دراین زمینه باعث کشف و رشد استعدادهایی می‌شود گواه این سخن اینکه، دربسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان افراد معلول جسمی دست به ابتکارات و خلاقیت‌هایی می‌زنند که افراد سالم از عهده آن برنمی‌آیند.

وی افزود: با رصدی که توسط قرارگاه محرومیت زدایی قدس و گروه های جهادی انجام داده‌ایم ، خانواده‌ های نیازمندی که با مشکل معلولیت مواجه هستند شناسایی شده‌ و متوجه شده‌ایم مهم‌ ترین دغدغه ای این خانواده‌ها خریداری دستگاه ویلچر است.

این مقام مسئول ادامه داد: در این راستا به همت خیرین و معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس مقرر شد تمامی معلولین سیستانی و بلوچستانی که نیاز به ویلچر هستند پس از شناسایی تحت پوشش قرارگرفته و مشکل آنان رفع شود.

معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور اذعان کرد: در اولین اقدام به 100 خانواده شناسایی شده در سراسر استان با حفظ شان و کرامت افراد، ویلچر اهدا شد.

جعفری ارزش ویلچرهای اهدایی را 130 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: دومین مرحله توزیع ویلچر برای محرومین شناسایی شده توسط گروه جهادی "محمدعلی جعفری" در دستور کار قرار دارد تا زمانی که نیاز معلولان جامعه هدف در این خطه از کشور برطرف شود.

انتهای پیام/  
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۴۴


ارسال