دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ,25 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸
نماینده مردم سیستان:
دفاع مقدس توان بازدارندگی ایران را افزایش داد/خودکفایی در صنایع دفاعی ثمره جنگ تحمیلی است
 
محمد سرگزی گفت : امروز تبیین دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جوان باعث زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس خواهد شد.
به گزارش عصرهامون؛محمد سرگزی، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اوشیدا بیان کرد:دفاع مقدس از جمله وقایع فراموش نشدنی و افتخار آفرین تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: دفاع مقدس منجر به دستاوردهای بزرگی از جمله خودکفایی در بحث صنایع دفاعی، وحدت، انسجام و نگاه به ظرفیت درون کشور شد که امروز ایران را به یک کشور قدرتمند در جهان تبدیل کرده است.

سرگزی ادامه داد: حضور قدرتمندانه در دفاع مقدس به پشتوانه مردم و بسیجیان جان بر کف رقم خورد، جوانانی که همگام با آرمان های انقلاب پا به میدان نبرد گذاشتند تا انقلاب اسلامی در مسیر خود باقی بماند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شجاعت ، روحیه شهادت طلبی در کنار خلوص نیت و وحدت فرماندهی از مهمترین عواملی بود که باعث شد در برابر یک قدرت جهانی پیروز شویم.

وی خاطرنشان کرد: ثمره پیروزی در دفاع مقدس باعث شد تا توان بازدارندگی ایران اسلامی به نقطه ای برسد که دشمن از اندیشه هرگونه اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی بر حذر باشد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: نباید فراموش کرد که در هنگام تحمیل شدن جنگ هنوز ساختارهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور بعد از پیروزی انقلاب ثبات آنچنانی نداشت و اداره کردن جنگ در چنین شرایطی بسیار دشوار بود.

سرگزی تصریح کرد:امروز تبیین دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جوان باعث زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس خواهد شد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۳۹


ارسال