چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ,8 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
رضا خادمی گفت: حرکت استاندار جدید آذربایجان شرقی در بخشش ضارب خویش، تحسین شده است.
به گزارش عصرهامون، رضا خادمی در گفتگو با صدای بلوچ با اشاره به هتاکی یک نفر علیه استاندار آذربایجان شرقی ، بیان کرد: قطعا این اقدام در مراسم معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی، نسنجیده بوده و قطعا مورد قبول هیچ قشری نیست.


این کارشناس مسائل سیاسی افزود: اقدام استاندار آذربایجان شرقی که در همان مراسم ضارب خود را بخشید، حرکتی تحسین شده است و ایشان با مرام انقلابی خود آن شخص را بخشید.

وی ادامه داد: در گذشته شاهد بوده ایم برخی افراد علیه مسئولانی نظیر لاریجانی، علی مطهری و یا مرحوم هاشمی رفسنجانی و یا حتی رییس دولت اصلاحات اعتراضات و یا انتقاداتی داشته اند که با واکنش این افراد همراه بوده است.

خادمی تصریح کرد: مسئولان از رییس جمهور تا وزرا، استانداران و برخی از آنان در رده پایین تر در دولت روحانی ، با منتقدان رفتار درست و مقبولی نداشته و حتی رفتاری توهین آمیز داشته اند.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: در هر حال همین رفتار تحسین شده و بخشش خطاکاران، از شخصیت های نظام اسلامی که نمونه آن را امروز در تصاویر تلویزیونی شاهد بودیم، انتظار داریم.

وی خاطرنشان کرد: رفتاردولتمردان و مسئولان بامردم و به ویژه منتقدان باید شایسته دولت اسلامی یعنی همان نقطه ای که مد نظر بنیان گذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است، باشد.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۳۸
مرجع : عصر هامون


ارسال