شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
اقدام استاندار آذربایجان شرقی قابل تقدیر است/ دولت سیزدهم مردمی بوده و سعه صدر دارد
 
حسینعلی شهریاری گفت: اقدام استاندار آذربایجان شرقی قابل تقدیر بوده و نشان می دهد افراد منتخب شده در دولت سیزدهم، سختی ها را تحمل می کنند.
حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون پیرامون حواشی آئین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی، بیان کرد: اینکه استاندار جدید خویشتن داری کرد از حق خود گذشت و فرد خاطی را مورد بخشش قرار داد قابل تقدیر است اما باید موضوع به صورت قانونی از سوی مسئولان مربوطه پیگیری شود.

وی افزود: باید از تیم حاضر در مراسم گلایه کرد که صحنه را به خوبی مدیریت نکرده تا یک فرد به راحتی حین سخنرانی یک شخصیت به سِن رفته و چنین حرکتی انجام دهد.

به گفته رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس وقوع این اتفاق را ناشایست و غیراخلاقی خواند و گفت: اقدام استاندار آذربایجان شرقی قابل تقدیر بوده و نشان می دهد افراد منتخب شده در دولت سیزدهم، سعه صدر داشته و سختی ها را تحمل می کنند.

وی ادامه داد: از آنجایی که جنس آیت الله رئیسی، مردمی است و ارتباط نزدیکی با مردم دارد که در سفرهای استانی وی به خوبی نمایان است؛ هدف ایشان از انتخاب مدیران و مسئولان نیز مردمی بودن آنها است که با گذشت زمان این مهم بیش از پیش ملموس خواهد شد.

شایان ذکر است در دولت دوازدهم بارها شاهد هتک حرمت مردم و اصحاب رسانه از سوی مقامات دولتی در بخش های مختلف بوده ایم که برخورد لاریجانی با چند معترض عادی در سخنرانی، درگیری لفظی وزیر بهداشت با نماینده مردم زاهدان در ستاد کرونا، خطاب کردن اصحاب رسانه با الفاظ رکیک از جمله آنها است.انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۴۴


ارسال