پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
تزریق ۱۰۰ میلیون دوز واکسن؛ افتخار بزرگی که دولت سیزدهم رقم زد/ جوانگرایی؛ نقطه قوت دولت رئیسی و امید برای مردم
 
حسینعلی شهریاری گفت: یکی از کارهای بسیار بزرگ دولت جدید که می توان به آن افتخار کرد، واکسیناسیون عمومی کروناست که خوشبختانه حدود ۱۰۰ میلیون دوز واکسن در این مدت کوتاه تزریق شده است.
حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دولت سیزدهم در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: یکی از کارهای بسیار بزرگ دولت جدید که می توان به آن افتخار کرد، واکسیناسیون عمومی کروناست که خوشبختانه حدود ۱۰۰ میلیون دوز واکسن در این مدت کوتاه تزریق شده است.

وی افزود: به زودی تعداد افرادی که حداقل یک دوز واکسن را تزریق کرده اند در ایران به بالای ۸۰ میلیون نفر می رسد، به بالای ۶۰ درصد جمعیت کشور نیز دو نوبت واکسن تزریق شده است، این از نقاط قوت دولت رئیسی بود که توانست در مدتی کوتاه به اندازه کافی واکسن وارد کشور کند، شرکت های تولید داخلی هم تقویت شدند و دولت همچنان پیگیر این مسئله است.

شهریاری اظهار کرد: در مسائل اقتصادی هنوز باید صبر کنیم تا اتفاق های خوب رقم بخورد، چراکه زمان زیادی از روی کار آمدن دولت جدید نگذشته و نیاز به زمان و مدیریت دارند، اما با توجه به روحیه جهادی که در دولتمردان وجود دارد، امیدواریم با کمک خدا در این حوزه نیز قدم های بزرگی بردارند. اما همین که دولتمردان مبارزه با فساد را در راس کار خود قرار دادند و از نیروی جوان استفاده می کنند، نقطه قوت دولت آیت الله رئیسی و امید برای مردم است.

وی اذعان کرد: دیگر نقطه قوت دولت سیزدهم، سفر رئیس جمهور به استان هاست، وی بین مردم حضور می یابد و از نزدیک با آن ها  تماس برقرار می کند، مسائل را از زبان شان می شنود و به صورت سرزده در برخی از مراکز حضور پیدا می کند تا مسائل را از نزدیک رصد کند.

عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس اتفاق های خوب زیادی را از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم شاهد بودیم، ادامه داد: عضویت در پیمان شانگهای از دیگر نقاط مثبتی است که در این دولت اتفاق افتاد، اختلافاتی که با برخی کشورهای همجوار از جمله ترکمنستان در رابطه با گاز داشتیم که جدی بود، با سفر رئیس جمهور خوشبختانه حل شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با همدلی که دولتمردان به ویژه رئیس جمهور با مردم دارند و مسائلی که در دنیا مطرح و پیگیری می کنند و اقدام هایی که به واسطه روحیه جهادی و انقلابی در کشور رقم می خورد بتوان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۵۷۷


ارسال