پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه جتماعی سیستان و بلوچستان:
رمز ماندگاری بسیج، ارتباط مستمر و گسترده با مردم است
 
مهرداد جهاندیده گفت: رمز ماندگاری بسیج، ارتباط مستمر و گسترده و همه جانبه این نهاد با مردم و پایبندی و تداوم راه امام راحل (ره) و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» است.
 مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج، در گفت و گو با عصرهامون اظهار داشت: با گذشت چهار دهه از ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی در میهن اسلامی، نقش آفرینی‌های بزرگ و سرنوشت ساز این نهاد مردم پایه، امروز بیش از هر دورانی در کارکردها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش داشته است.

وی تاکید کرد: امروزه نه تنها وظایف بسیج کاهش نیافته بلکه هر روز بر تکالیف و وظایف آنها افزوده شده، بطوری که گاه در عرصه اقتصادی، معیشتی، عمران، آبادانی و خودکفایی و گاه حفاظت از نوامیس و حریم امنیت مردم و امر به معروف و نهی از منکر فعال و مثمرثمر هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: بی‌شک با حفظ این سرمایه گران سنگ، انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن ماندگار و جاودانه خواهند ماند.

جهاندیده افزود: ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان، از یاد نخواهند برد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۲۱


ارسال