پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ,18 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۷
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان:
دانش آموزان سیستان و بلوچستان رتبه اول ثبت نام در مدارس کشور را کسب کردند
 
محمد قاسمی گفت: تاکنون ۴۵۰ هزار نفر از مجموع ۵۴۰هزار دانش آموز در مدارس سیستان و بلوچستان ثبت نام کرده اند.


مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار عصر هامون با اشاره به عدم دریافت وجه نقد توسط مدارس دولتی گفت: این مدارس حق دریافت هیچگونه وجه نقدی از دانش آموزان در هنگام ثبت نام را ندارند.

وی افزود: در این میان مدارس هیئت امنایی بنابر نظر وزارت آموزش و پرورش و شورای آموزشی در طول سال تحصیلی می توانند مبالغی از والدین دانش آموزان دریافت کنند که دریافت این مبالغ در سیستان و بلوچستان بدلیل معیشت ضعیف مردم کمتر از سایر استان های کشور می باشد.

همچنین قاسمی از ثبت نام مدارس سطح استان تا ۱۴ تیرماه خبر داد و افزود: پس از اتمام مهلت ثبت نام، مدارسی که ظرفیت شان کامل نشده باشد به ثبت نام از دانش آموزان ادامه خواهند داد.

وی افزود: خانواده ها قبل از اتمام مهلت ثبت نام با همراه داشتن مدرکی که محل سکونت دانش آموز را تایید کند به نزدیکترین مدرسه ی محله زندگی شان مراجعه کنند.

همچنین مدیر کل آموزش و پرورش استان از ثبت نام ۸۰ درصد دانش آموزان استان خبر داد و افزود: تا کنون قریب به ۴۵۰ هزار نفر از مجموع ۵۴۰ هزار دانش آموز سیستانی و بلوچستانی در مدارس سطح استان ثبت نام کرده اند، و بر همین اساس تاکنون استان سیستان و بلوچستان رتبه اول ثبت نام دانش آموزان در مدارس را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/۵۶۹۶
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۰۹۵


ارسال