سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۰
واکنش امام جمعه ایرندگان به اظهارات پترسون/
پاسخ قاطعی به سفیر آمریکایی در روز قدس خواهیم داد
 
امام جمعه اهل تسنن ايرندگان گفت : گر چه امروز غرب با هوچی‌گری می‌خواهد خود را کدخدای جهان نشان دهد، اما تمام اینها جز حبابی بر روی آب نیست و هر روز که می‌گذرد، افول غرب را بیشتر از پیش شاهد می‌شویم.


مولوي محمدنور ايرندگاني در گفتگو با خبرنگار تفتان ما اظهار داشت : قدرت‌ها و رژیم جعلی و غاصب مانند اسرائیل بدانند ملت ایران نمی‌گذارد تا ذره‌ای از ارزش‌های دینی و اسلامی مسلمانان کاسته شود و این موضوع را با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهند .

وي ادامه داد : با درایت و دور‌اندیشی بنیانگذار کبیر انقلاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس لقب گرفت که تاکنون این روز به مبدا تحولی در عالم اسلام و تزریق خون تازه به شریان حیاتی جامعه اسلامی مبدل شده است.

وي با اشاره به اظهارات پترسون در مصر تصريح كرد : در روز جهانی قدس امت اسلامی یکپارچه ندای بیزاری از شیاطین و مستکبران و طنین وحدت و همدلی را در بین امت اسلامی سر می‌دهند تا با این نمایش عظیم به اين اظهارات پترسون جواب دندان شكن بدهند و به همه جهانیان ثابت کنند که فتنه‌های مختلف در عالم اسلام جز ننگ و خواری برای آنها هیچ ثمره و نتیجه‌ای نداشته است.

وي خاطرنشان كرد : عظمت و صلابتی که امروز جهان اسلام در سایه وحدت و همدلی بیشتر پیدا کرده است به یک کابوس مرگبار برای آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل شده چرا که آنها حیات خود را در سایه این وحدت و همدلی رو به فنا و نابودی می‌بینند.
وی در پايان بيان داشت : گر چه امروز غرب با هوچی‌گری می‌خواهد خود را کدخدای جهان نشان دهد، اما تمام اینها جز حبابی بر روی آب نیست و هر روز که می‌گذرد، افول غرب را بیشتر از پیش شاهد می‌شویم.
انتهای پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۸۵
مرجع : تفتان ما