شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل خبر داد؛
برگزاری مسابقات فوتسال جام شعبان -رمضان با شرکت 48 تیم در زابل
 
مسابقات هر شب بعد از افطار از ساعت 8/30 آغاز و تا 11 الی 12 شب ادامه پیدا می کند که هر شب در حدود سه الی چهار بازی با شرکت 7 الی 8 تیم در سالن شهید جمالزهی آموزش و پرورش شهرستان برگزار می گردد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا: حسین کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل  از اجرای جام فوتسال شعبان - رمضان در شهرستان زابل با حضور 48 تیم از کل منطقه سیستان خبر داد.
وی افزود: این دوره از مسابقات جام رمضان که امسال بنا به پیشنهاد امام جمعه شهرستان زابل به شعبان - رمضان تغییر کرده،از نیمه شعبان مسابقات آغاز شده و تا نیمه ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل گفت: مسابقات هر شب بعد از افطار از ساعت 8/30 آغاز و تا 11 الی 12 شب ادامه پیدا می کند که هر شب در حدود سه الی چهار بازی با شرکت 7 الی 8 تیم در سالن شهید جمالزهی آموزش و پرورش شهرستان برگزار می گردد.
وی تصریح نمود: بدلیل نبود سالن ورزشی 2500 نفری با جایگاه تماشاچی مجبور هستیم که تمام مسابقات در یک سالن صورت گیرد که اگر شرایط در سالنهای دیگر فراهم می بود در روند مسابقات تاثیر بهتری خواهد گذاشت.
کلانتر در ادامه گفت: در شبهای قدر بازیها بدلیل بهره مندی بازیکنان از فیوضات این شبهای ارزشمند تعطیل خواهد بود.
وی بیان نمود: اختتامیه مسابقات فوتسال جام شعبان - رمضان در روزهای 27 و 28 رمضان انجام خواهد شد.
وی در پایان از مساعدت و همراهی حجت الاسلام کیخا امام جمعه شهرستان زابل با هئیت فوتبال و اداره ورزش و جوانان تقدیر و تشکر نمود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۵۹۰


ارسال