دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۱
مدیرکل بنیادشهید وامور ایثارگران؛
ثمره پیروزی در جنگ اتحاد، توکل به خدا و اطاعت از فرماندهی کل قوا بود
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امروز تمام ابر قدرت ها حساب کار خود را کرده اند و می دانند که رشادت ها و ایثار گری های هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا امروز هیچ کشوری جرات تعرض به ایران اسلامی را نداشته باشد.
به گزارش عصر هامون مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه در خصوص نقش سپاه پاسداران در دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: در یک جمله از امام (ره) که فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود می توان درک کرد که از بدو ورود سپاه و شروع جنگ تحمیلی، سپاه با حضور خود نقش آفرینی کرده است .
ثموری افزود: سپاه با همکاری مشترک نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در عملیات بیت المقدس که با رمز یا علی بن ابی طالب شروع شد توانست در سوم خرداد ماه منجر به آزاد سازی خرمشهر شوند.
وی گفت: در این عملیات بیش از 5400 کیلو متر از خاک جمهوری اسلامی ایران آزاد شد، قریب به 17 هزار اسیر و  به 16 هزار کشته و زخمی از دشمن گرفتیم.
وی اتحاد، توکل به خدا و اطاعت از فرماندهی کل قوا را سه محور پیروزی عملیات بیت المقدس عنوان کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: امروز هر چه داریم از رشادت ها و ایثارگری های از اتحاد نیروهای مسلح و فتح خرمشهر در سوم خرداد است.
وی افزود: امروز تمام ابر قدرت ها حساب کار خود را کرده اند و می دانند که همان رشادت ها و ایثار گری ها باعث شد تا امروز هیچ کشوری جرات تعرض به ایران اسلامی را نداشته باشد.
ثموری در پایان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روز جانباز را به تمامی جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس، جانبازانی که هر شب تا پای شهادت پیش می روند خصوصا جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان که در بستر بیماری هستند تبریک و تهنیت گفت و از صبر و حوصله همسران آنان تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۲۳۱


ارسال