يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳
جانشين انتظامي استان سيستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف۳۸۸ کیلو تریاک و دستگیری ۵ قاچاقچی درجنوب سیستان و بلوچستان
 
سرهنگ ابراهیم قربانزاده از دستگيري 5 قاچاقچي ،کشف 388 کيلو ترياک و 4 قبضه سلاح غير مجاز در سه عمليات طي شب گذشته در اين استان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دادمردان، سرهنگ “ابراهیم قربانزاده” با اعلام این خبر افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با استفاده از اقدامات اطلاعاتی دو منزل مسکونی را در یکی از محلات این شهر که محل دپوی مواد مخدر بود، شناسایی کردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از شناسایی دقیق مکان های موردنظر توسط ماموران بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس به آدرس مورد نظر اعزام و پس از بازرسی دقیق این مکان ها ،مقدار ۲۰۰ کیلوگرم تریاک را به همراه یک قبضه سلاح غیرمجاز و دو قبضه سلاح کمری و مهمات مربوطه را کشف و در این رابطه ۲ قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ قربانزاده همچنین از اجرای یک عملیات موفق پلیسی دیگر در شهرستان سراوان خبر داد و گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان سراوان پس از انجام اقدامات گسترده تخصصی واطلاع از فعالیت دو قاچاقچی ،با هماهنگی مراجع قضایی از مخفیگاه این افراد بازرسی و ضمن دستگیری این متهمان، ۱۳۰ کیلو گرم تریاک را به همراه یک قبضه سلاح کمری کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اعلام توقیف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ توسط ماموران انتظامی شهرستان زاهدان افزود: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان زاهدان پس از شناسایی یک قاچاقچی که قصد جا به جایی مواد مخدر را داشته خودرو وی را توقیف کرده و مقدار ۵۸ کیلو گرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در بدنه خودرو جاسازی شده بود را کشف کردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اجرای طرح های مختلف انتظامی و اشرافیت اطلاعاتی اجازه نخواهد داد قاچاقچیان و سوداگران مرگ در هیچ نقطه ای از این استان پهناور امنیت و آرامش مردم را به مخاطره اندازند.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۳۰۰
مرجع : دادمردان


ارسال