چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر؛
تأخیر در تدوین متن توافقنامه نهایی بی مورد است/ خواست ما دستیابی به انرژی هسته با برداشتن یکجای تحریم ها است
 
مولوی عبد الصمد کریم زایی گفت: طبق فرمایش رهبری عقیده مان این است که هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیتی را نخواهیم پذیرفت.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، مولوی عبد الصمد کریم زایی در گفتگو با پهره در خصوص سیاست مزدورانه بیگانگان با محدود کردن ایران در دست یابی صلح آمیز به انرژی هسته ای؛ اظهار کرد: غرب با زیاده خواهی از ابتدا دشمن ایران بوده و هیچگاه منافع کشورهای اسلامی برایش مهم نبوده و نیست.

وی افزود: انرژی صلح آمیز هسته ای یک نعمت الهی است که بیگانگان به زور آن را در تصرف خود در آورده اند.

مولوی کریم زایی ادامه داد: غرب می پندارد که با محدود کردن و تحریم، میتواند عزت ایران را به زانو در آورد، اما دانشمندان کشورمان و آحاد ایران اسلامی با حمایت از تولید ملی و کمک به رشد کشور در تمامی زمینه های فرهنگی، پزشکی، اقتصادی و غیره نخواهد گذاشت ذره ای کام دشمنان دیرینه مان شیرین شود.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر با اشاره به انتخاب به جای شعار سال از سوی رهبری گفت: دولت، ملت، مجلس و تمام نهادهای انقلاب اسلامی کشومان با همدلی که در این راستا دارند؛تنها به دنبال توافق شرافتمندانه و سراسر عزت برای  ایران اسلامی  هستند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید تمام تحریم ها به صورت یکجا با امضای توافق نامه لغو شود؛ در غیر این صورت هیچ توافقی را در سایه تهدید نخواهیم پذیرفت.

وی ادامه داد: ما در صحبت های وزیر خارجه آمریکا به دنبال صداقت در گفتار و عمل هستیم که متأسفانه با جنگ افروزی و استعماری که در کشورهای اسلامی از سوی این دولت رخ داده نمی توان به راحتی اعتماد کرد.

مولوی کریم زایی تأکید کرد: هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.

وی افزود: هدف آمریکا با به تأخیر انداختن تدوین متن توافقنامه از ماهی با ماه دیگر، تنها تضعیف روحیه و پایین آوردن سطح استقلال کشور است که خوشبختانه با اقتدار رهبری و ملت پشتیبان ولایت این آرزو را با خود به گور خواهد برد.

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۸۴۸۰
مرجع : سایت پهره


ارسال