پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ,24 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۴
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر؛
قیمت کالاهای پرمصرف در ایرانشهر طی ماه رمضان تعیین شد
 
اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، قیمت برخی کالاهای پر مصرف را اعلام کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در گفتگو با پهره با بیان این مطلب اعلام کرد: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک در این شهر ۸ هزار و ۵۰۰ تومان  تعیین شده است.

معظم محمودزاده با اعلام قیمت برخی کالا های اساسی ماه مبارک رمضان گفت: قیمت هر کیلو شکر ۳ هزار تومان، خرما مضافتی ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت گوساله ۲۲ هزار تومان و مرغ کشتار روز ۶ هزار و ۵۰۰ تومان می باشد.

وی افزود: قیمت هر کیلو تخم مرغ نیز ۵ هزار تومان، پنیر ۴۰۰ گرمی ۲ هزار و ۲۰۰ تومان و برنج ایرانی ۹ هزار تومان تعیین شده است.

محمودزاده تأکید کرد: در این راستا و با هدف کنترل بازار و نظارت بر واحدهای صنفی اکیپ‌های بازرسی در این شهرستان فعال شده است.

وی اظهار کرد: در این طرح گروههایی متشکل از مجمع امور صنفی و اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر از سطح بازار، میادین میوه فروشی و واحدهای تولیدی بازدید می کنند.

وی ادامه داد:‌ این بازرسان حساسیت ویژه‌ای را بر نظارت، کنترل و تنظیم نرخ اقلام و عرضه نیازهای اساسی مردم در ماه مبارک رمضان دارند و با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی می‌کنند.

محمودزاده گفت: گرانفروشان، کم فروشان و محتکران با اجرای این طرح در محل از سوی تعزیرات حکومتی جریمه می شوند.

هم اکنون ۱۲ واحد قنادی در ایرانشهر فعالیت می کنند و همه این واحدها مجوز دارند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه عدم رعایت نرخ های مصوب توسط واحدهای صنفی، مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ ستاد خبری این سازمان و یا از طریق واحدهای بازرسی شهرستان اعلام کنند.

انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۵۷۵
مرجع : سایت پهره


ارسال