يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ,17 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۴
فرماندار شهرستان خاش؛
راهپیمایی روز قدس امروز؛ ترس و دلهره بزرگی بر دل دشمنان اسلام انداخته است
 
محمداکبر چاکرزهی گفت: راهپیمایی روز قدس امروز؛ ترس و دلهره بزرگی بر دل دشمنان اسلام انداخته است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، محمداکبر چاکرزهی در حاشیه راهپیمایی روزقدس در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما، اظهار کرد: معمار کبیر انقلاب اسلامی با هوشمندی و اندیشه خود آخرین جمعه ماه رمضان را روز جهانی قدس نامگذاری و ماندگار کرد تا در این روز مسلمانان با هم متحد شده و در برابر دشمنان نظام به پا خیزند.
وی با بیان این‌که روز جهانی قدس ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل بود، افزود: مردم مظلوم یمن و فلسطین سال‌ها است در برابر زورگویی‌های اسرائیل غاصب ایستادگی می‌کنند و حضور گسترده و وسیع همه ی مسلمانان جهان در مراسم عظیم روز قدس کمترین خدمتی است که شاید مسلمانان اقصی نقاط جهان بتوانند برای مردم مظلوم یمن و فلسطین انجام دهند.
چاکرزهی با تقدیر و تشکر از حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس، بیان کرد: این راهپیمایی باشکوه امروز ترس و دلهره بزرگی بر دل دشمنان اسلام انداخته است.
وی گفت: مهمترین پیام مردم در راهپیمایی روز قدس امروز به سران کشورها این است که ما آماده یاری رساندن و کمک به مظلومان جهان هستیم.
چاکرزهی ضمن محکومیت جنایات وحشیانه و ددمنشانه رژیم صهیونیتسی غاصب و کشتار زنان و کودکان بی گناه در یمن و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمود: تمام ملت‌ها می بایست مسئله مهم فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند، از حضور مسئولان و مردم فهیم و با بصیرت خاش را در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد.
فرماندار خاش ضمن تاکید بر این مطلب که روز جهانی قدس، نماز ظلم ستیزی و حمایت ملت اسلامی است، اظهار کرد: برگزاری گسترده و باشکوه مراسم راهپیمایی امروز و مشارکت و اتحاد همه ی مردم در این راهپیمایی باعث یاس و ترس در دشمنان اسلام شده است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۸۱۳
مرجع : تفتان ما


ارسال