جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ,15 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰
کارشناس مسائل دینی؛
راهپیمایی روز قدس صحنه نمایش غیرت دینی و ملی مومنان است
 
حجت‌الاسلام وهاب پیشه‌ور اظهار داشت: قطعا دشمنان اسلام اگر چه از گونه‌های مختلف هستند اما در یک لباس جامع دشمنی با اسلام قرار گرفته‌اند بنابراین زیباترین جلوه وحدت زمانی است که ما مسلمانان با فرق و مذاهب گوناگون در لباس وحدت در کنار هم قرار بگیریم و شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" را سر دهیم.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، حجت‌الاسلام وهاب پیشه‌ور، کارشناس مسائل دینی، در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت وگو با  سنت نیوز، گفت: همانطور که انتظار می‌رفت جمعیت فراوان مردم با زبان روزه و پس از شب‌زنده‌داری شب قدر حضور باشکوهی را رقم زده است.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس صحنه به نمایش گذاشتن غیرت دینی و ملی مؤمنان است لذا حضور در این راهپیمایی به دشمنان ثابت کرد که پای آرمان‌ها و اهداف دینی خود در همه احوال خواهیم ماند.

حجت‌الاسلام پیشه‌ور تصریح کرد: ما امروز نشان دادیم که به تأسی از امیر مؤمنان علی(ع) و حضرت اباعبدالله(ع) هیچ‌گاه تن به ذلت نخواهیم داد و آمده‌ایم که مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنیم.

وی اضافه کرد: قطعا دشمنان اسلام اگر چه از گونه‌های مختلف هستند اما در یک لباس جامع دشمنی با اسلام قرار گرفته‌اند بنابراین زیباترین جلوه وحدت زمانی است که ما مسلمانان با فرق و مذاهب گوناگون در لباس وحدت در کنار هم قرار بگیریم و شعار “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” را سر دهیم.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۸۲۰
مرجع : سنت نیوز


ارسال