جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۶
مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل؛
روز قدس یک حرکت جهانی ضد اسرائیلی در جهان اسلام است
 
برات حمیدیان گفت: امروز همزمان با سراسر کشور مردم غیور سیستان در روز جهانی قدس انزجار خود را از این جنایات به گوش جهانیان رساندند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،برات حمیدیان مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل در گفت و گو با اوشیدا :با حضور مسلمانان در راهپیمایی روز قدس حاشیه امن صهیونیست‌ها را از بین می‌برد،گفت: به طوریکه امروز همزمان با سراسر کشور مردم غیور سیستان در روز جهانی قدس انزجار خود را از این جنایات به گوش جهانیان رساندند.
مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل افزود: روز قدس یک حرکت جهانی ضد اسرائیلی در جهان اسلام است که این حرکت جهانی مدیون امام راحل(ره) است.
وی سکوت مجامع بین المللی در مقابل جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی را ظلم بزرگی برای بشریت دانست و افزود: در حالی که کودکان بی گناه فلسطین مورد حمله و تجاوز خمپاره ها و تانک های اسرائیل قرار می گیرند و عده ای از این رژیم حمایت می کنند.
حمیدیان با اشاره به اینکه در راهپیمایی روز قدس تمامی مسلمانان جهان خشم خود را از رژیم صهیونیستی نشان خواهند داد، گفت: بی شک راهپیمایی بزرگ روز قدس ترس و دلهره شدیدی در دل استکبار جهانی و به ویژه رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۸۸۹


ارسال