دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
۶۲ اثر به دبیرخانه اولین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی ارسال شده است
 
حجت الاسلام دانشی گفت: به تمامی افراد شرکت کننده در جشنواره هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از سنت نیوز حجت الاسلام دانشی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، گفت: تاکنون ۶۲ اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی از طریق پست الکترونیکی جشنواره و یا ارسال لوح فشرده به نشانی دبیرخانه دائمی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی ارسال شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: این ۶۲ اثر رسیده از هنرمندان استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس، قم، قزوین، گیلان، خراسان جنوبی، سمنان، تهران و کرمانشاه است.

وی با بیان اینکه محور جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی تصویرسازی و آرم و نشانه است، خاطرنشان کرد: شیوه و نحوه اجرای آثار آزاد بوده و هر هنرمند می تواند حداکثر ۵ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

حجت الاسلام دانشی گفت: ارسال آثار دارای کیفیت دیجیتالی بسیار بالا و با فرمت جی پی جی با وضوح دی پی ای ۳۰۰ باشد.

حجت الاسلام دانشی با بیان اینکه در صورت ارسال آثار از طریق پست، پیوست فرم تکمیل شده فراخوان ضروری می باشد، افزود: به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت اعطا خواهد شد.

وی ادامه داد: فرم ارزیابی، جهت ارسال آثار از سوی هیأت داوران جشنواره مورد تأیید قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه مهلت ارسال تصویر و فایل اثر تا ۱۰ مرداد ماه است، ادامه داد: احادیث رضوی، سیره رضوی، مراسم، زیارت بارگاه رضوی و بقاع متبرکه و القاب امام رضا(ع) از موضوعات جشنواره است.

وی اضافه کرد: به تمامی افراد شرکت کننده در جشنواره هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۰۶۴
مرجع : سنت نیوز


ارسال