پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۹
مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان ؛
کلنگ احداث ۵ باب مدرسه در سراوان / ۷۵۰ دانش آموز در فضای استاندارد قرار خواهند گرفت
 
علیرضا راشکی گفت: با حضور مسئولین استانی تعداد 5 باب واحد آموزشی توسط بنیاد خیریه رشد (السابقون ) در شهرستان سراوان کلنگ زنی شد .

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،علیرضا راشکی با اعلام این خبر در گفتگو با خط اول اظهار داشت:به همت بنیاد فرهنگی رشد و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان ۵ باب مدرسه در شهرستانهای سراوان و سیب و سوران کلنگ زنی شد.

وی افزود :یک مدرسه نه کلاسه در جالق، یک مدرسه شش کلاسه در هوشک سراوان ، یک مدرسه شش کلاسه در سیب و سوران و دو مدرسه دو کلاسه در بم پشت با همت بنیاد فرهنگی رشد و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان احداث خواهد گردید که کلنگ احداث این مدارس با حضور دکتر عبدالله استاد دانشگاه امیر کبیر،گروه جهادی السابقون،نماینده بنیاد فرهنگی رشد،مدیر کل آموزش و پرورش استان و مدیر کل نوسازی مدارس استان و مسئولین محلی بصورت نمادین در جالق سراوان به زمین زده شد.

راشکی از خصوصیت بارز این مدارس تقبل مشارکت خیرین و معتمدین بومی مناطق یاد کرد و افزود:با احداث این مدارس ۷۵۰ دانش آموز تحت پوشش فضای تحصیلی استاندارد قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: کلنگ مدارس نه کلاسه دهک سراوان و شش کلاسه هوشک نیز با حضور مدیر کل نوسازی و اعضای شورای شهر سراوان و آموزش و پرورش سراوان به زمین زده شد.

مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان گفت :در سال گذشته و در سال جاری حضور خیرین بومی در مشارکت پروژهای ساخت مدارس پررنگ تر بوده است.

IMG-20150729-WA0016

 

IMG-20150729-WA0019

 

IMG-20150729-WA0032

 

IMG-20150729-WA0029

 

IMG_

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۸۷۰


ارسال