پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۲
فرماندار ویژه شهرستان چابهار خبرداد:
افتتاح و کلنگ زنی ۳۵ پروژه در هفته دولت درشهرستان چابهار/ هفته دولت فرصتی برای ارائه عملکرد مسئولین به مردم است
 
احمد علی موهبتی گفت: همزمان با آغاز هفته دولت 35 پروژه عمرانی، کشاورزی، بهداشت و درمان با اعتباری بالغ بر ۱۳۲میلیارد۴۵۶میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، احمد علی موهبتی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با اشاره به فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت نمادی است از وحدت، همدل و همزبانی مردم و دولت که این وحدت و همدلی پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به نقش مردم در کنار دولت بیان کرد: طبق صحبتهای مقام معظم رهبری که فرمودند: “هیچ دولتی بدون کمک و همیاری مردم نمی تواند موفق شود”، نباید از نقش مردم در کنار دولت غافل ماند.

وی اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرحها را بالغ بر ۱۳۲میلیارد۴۵۶میلیون ریال ذکر کرد و افزود: این طرحها در بخشهای کشاورزی، عمران شهری، برق رسانی، طرح های آبخیزداری و صنعتی است.

موهبتی افزود: مراسم افتتاحیه هفته دولت در شهرستان چابهار با غبارروبی گلزار مطهر شهدا و دیدار از خانواده شهدا انجام خواهد شد.

فرماندار ویژه چابهار، غبارروبی مزار شهدا، سرکشی از خانواده های شهید کارمند شهرستان و تجلیل از آنها، مراسم بزرگداشت هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه ادارات، برگزاری مسابقات فرهنگی –ورزشی، ارایه عملکرد دولت در بخشهای مختلف را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در هفته دولت در شهرستان چابهار ذکر کرد.

وی از مهم ترین  طرحهای افتتاح در شهرستان چابهار در این ایام را؛ افتتاح ۱۴ پروژه برق، ۹ پروژه کشاورزی، ۴ پروژه اداره راه و ترابری، ۲ پروژه بهداشت و درمان، ۲ پروژه صنعت و معدن، مسکن و آبخیزداری ۱ پروژه عنوان کرد.

انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۳۲۴۰


ارسال