سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۴
امام جمعه محمدان ایرانشهر در گفتگو با خط اول؛
سپاه در امر محرومیت زدایی نقش بسزایی دارد
 
امام جمعه محمدان ایرانشهر گفت:سپاه با راه اندازی بیمارستانهای صحرایی کار بزرگی در منطقه انجام داده است و محرومیت از استان ما به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی برچیده شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،مولوی رحمت الله حقانی امام جمعه محمدان ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار خط اول اظهار داشت: محرومیت زدایی با توجه به تاکیدات مکرر امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری یکی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی به شمار می رود بیشتر همدلی بین سپاه و مردم که باعث ترویج فضای خیر خواهانه در جامعه نسبت به پاسداران خواهد شد،خصلت مردمی بودن سپاه که این منجر به همکاری مردم با این ارگان در بخش امنیتی می شود به وجود آمدن امنیت پایدار در مناطق مرزی محروم که از بین رفتن توطئه های دشمنان را عملی می کند.

وی با بیان اینکه برپایی بیمارستانهای صحرایی نقش مهمی در ایجاد سلامت در مناطق محروم استان نموده است افزود:از زمانیکه سپاه به مناطق محروم خدمت رسانی نموده محرومیت از استان ما به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی برچیده شده است.

مولوی حقانی نقش سپاه در آبادانی و محرومیت زدایی استان را بسیار مهم دانست و افزود: و این مهم هنوز خوب فرهنگ سازی نشده و مردم اطلاعات کافی ندارند و اگر آگاهی و اطلاعات کافی در این خصوص داشته باشند حقیقتا همکاری کافی خواهند داشت.

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۲۹۳


ارسال