دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۲
حجت الاسلام والمسلمین دهقان امام جمعه سراوان:
بسیجیان و رزمندگان سلحشور با پیروی از رهنمود های امام خمینی (ره) پیروز شدند/رزمندگان با خلوص نیت پیروز شدند
 
حجت الاسلام و المسلمین دهقان امام جمعه سراوان پیروی رزمندگان از رهنمود های امام‌ خمینی (ره) را در فتح خرمشهر مؤثر دانست.
به گزارش عصرهامون به نقل از شستون ،دهقان امام جمعه سراوان ضمن گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر گفت:به ارواح پاک و بلند و ملکوتی شهدایی که در راستای پیروزی و گشایش خرمشهر جان خود را فدا کردند درود میفرستم.
وی با اشاره به اینکه امام راحل در فتح خرمشهر سخن پر معنا و پر محتوای را بیان کردندافزود: ملت شریف ایران به یاد دارد که رژیم بعثی عراق روزهای اولیه حمله به ایران اسلامی سعی بر این داشت که استان خوزستان را به عنوان یکی از استان های خودش مصادره کند و قرار داد 1975الجزایر را در تلویزیون پاره کرد ولی با رشادت های رزمندگان تمام نقشه هایش نقش بر آب شد.
حجت السلام و المسلمین دهقان امام جمعه سراوان تصریح کرد: بسیجیان و رزمندگان سلحشور انقلاب، علی رغم اینکه تجربه جنگی و دفاعی نداشتند با پیروی از رهنمود های امام راحل و داشتن روح اطاعت پذیری ،اخلاق و ایمان در برابر تجاوز متجاوزین از خاک ،ناموس و ارزش های اسلامی خود دفاع کردند.
دهقان امام جمعه سراوان با بیان اینکه  ایستادگی و مقاومت رزمندگان موجب شدکه دشمن ،اطراف خرمشهر و سنگرها را مین گذاری و حسار های مستحکمی را ایجاد کندتا رزمندگان نتوانندخرمشهر را فتح کنند ولی رزمندگان با اخلاص و مقاومت و ایستادگی توانستند خرمشهر را فتح کنند و تمامی معادلات استراتیژیکی دشمن را بهم بزنند .
دهقان امام جمعه شهرستان سراوان در پایان با توجه به اینکه ملت شریف ایران با ایبستادگی مقابل دشمن پیام روشنی را به جهانیان رساندند خاطز نشان کزد: علی رغم تحریم های اقتصادی و نظامی که انقلاب نو پای اسلامی را تهدید می کرد، ملت شزیف ایران توانستند با ایستادگی مقابل دشمنان ایران و اسلام به تحریم ها پاسخ دهند.
 
 
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۹۹۸
مرجع : شستون


ارسال