دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ,1 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۸
نماینده مردم چابهار، نیکشهر و کنارک‌ در مجلس ‌نهم ‌این ‌روزها چه‌ می‌کند؟
یعقوب جدگال؛ فرهنگی بودم و در شرف بازنشستگی قرار دارم
 
نمانیده مردم چابهار در مجلس نهم یکی از نمایندگان استان بود که از رسیدن به بهارستان دهم ناکام بود وی در پاسخ به اینکه بعد از پایان مجلس نهم مشغول چه کاری است؛ گفت: فرهنگی هستم و در شرف بازنشسته شدن قرار دارم.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از چهاربهاران، نماینده مردم چابهار در مجلس نهم نتوانست از فیلتر شورای نگهبان عبور کند و وارد عرصه رقابت شود در آنچه در ذهن برخی افراد وجود دارد این است که نماینده بازمانده از ورد به مجلس اکنون چه می‌کند؟
یعقوب جدگال درباره وضعیت خود به خبرنگار ما گفت: چندیدن سال سابقه معلمی در حوزه دشتیاری داشتم و در حال حاضر در شرف بازنشستگی قرار دارم.
محمد یعقوب جدگال زادهٔ ۱۳۴۸ روستای کُچ پیرسهراب دشتیاری از توابع شهرستان چابهار دارای مدرک تحصیلی لیسانس رشته آموزش ابتدایی و تسلط به زباد اردو است و حدود چندین سال سابقه معلمی در حوزه دشتیاری و معاون آموزشگاه چابهار بوده است.
وی نمایندهٔ دورهٔ هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و از فعالیت های مهم در دوره نهم عضویت در کمیسیون هایی از جمله؛ دبیر دوم کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، دبیر دوم کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۴۰۹


ارسال