شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان وامام جمعه زاهدان:
تحولی در وضعیت زندگی مردم دیده نشد/ از وضع اقتصادی موجود استفاده بهینه ای نشد
 
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان وامام جمعه معزز زاهدان با بیان اینکه تحولی در وضعیت زندگی مردم دیده نشده است، گفت: زمانی تحول در زندگی مردم ایجاد و احساس می شود که واحدهای صنعتی رو به افزایش باشد که این مهم محقق نشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه در خصوص محقق شدن وعده های دولت تدبیر و امید در استان سیستان وبلوچستان اظهار داشت: دولت فعلی با چالش های اقتصادی جدی مواجه است و از آنجایی که نگاه های کلان و ارزشمندی دارد اما به خاطر تنگناهای اقتصادی همه دیدگاه های خود را نتوانستند عملی کنند که امید می رود در آینده این نگاه های کلان عملی شود.
وی با بیان اینکه تحولی در وضعیت زندگی مردم دیده نشده است، گفت: زمانی تحول در زندگی مردم ایجاد و احساس می شود که واحدهای صنعتی رو به افزایش باشد، از وضع موجود استفاده بهینه تری به عمل آید یا مقداری در جامعه فعالیت های اقتصادی و رونق اقتصادی بهتر و جالب تر شود که اینها هیچکدام تحقق پیدا نکرده است.
امام جمعه زاهدان با اشاره به مشکلات فراوان در استان سیستان وبلوچستان بیان کرد: علی رغم مشکلات فراوان در استان، امروز رفاه نسبی به برکت انقلاب اسلامی و زحمات دولت ها در زندگی مردم مشاهده می شود.
آیت الله سلیمانی در ادامه با اشاره به اثرات برجام در استان سیستان وبلوچستان گفت: تحولاتی در این زمینه در زندگی مردم به وجود آمد که حداقل آن بهبود زیرساخت های جامعه مانند مخابرات، تکنولوژی، جاده های آسفالت شده، برق، آب است بگونه ای که اخیرا دولت تمام همت خود را بکار گرفته تا گازرسانی به استان را هم به سرانجام برساند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۸۵۰
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال