چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
یک کارآفرینان زاهدانی اقتصاد مقاومتی را داروی شفابخش مشکلات اقتصادی کشور مطرح کرد و گفت: مسئولین با پرداخت تسهیلات کم بهره به کارآفرینان زمینه فعالیت را برای جوانان جویای کار فراهم کنند.
به گزارش خبرنگار اقتصادی عصرهامون، شرایط نامناسب اقتصادی موجود در کشور باعث شد تا رهبر انقلاب سال 89 در دیدار کارآفرینان تاکید بر واژه "اقتصاد مقاومتی" کنند به گونه ای که امروز به صراحت می توان گفت تنها راه نجات کشور عمل به فرامین رهبری مبنی بر گام نهادن در مسیر اقتصاد مقاومتی و ورود به عرصه های زود بازده اقتصادی از جمله پرورش بلدرچین، زنبور عسل، دامداری، گلخانه، شترمرغ و غیره است.

خواجوی کارآفرین زاهدان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی عصرهامون با بیان اینکه پرورش بلدرچین از ضریب امنیتی بیشتری نسبت به سایر طیور برخوردار است، گفت: این پرنده زودبازده بوده و خیلی زود منجر به کسب سود می شود بگونه ای که در یک دوره 40 یا 50 روزه می‌توان نتیجه دست رنج خود را بهره برداری کرد.
وی عمل به فرامین رهبری و رسیدن به خودکفایی را انگیزه ورود به این عرصه مطرح کرد و ادامه داد: سال 94 با ورود به عرصه پرورش بلدرچین علاوه بر تامین گوشت مورد نیاز آشنایان اقدام به کسب درآمد برای خانواده کردیم.

این کارآفرین زاهدانی عدم توان در بازپرداخت اقساط را از جمله مشکلات سد راه کارآفرینان مطرح کرد و افزود: مسئولین با پرداخت تسهیلات کم بهره به کارآفرینان می توانند زمینه فعالیت را فراهم کنند چرا که بسیاری از جوانان در صورت تامین اعتبار و پرداخت تسهیلات به آنها می توانند موفقیت های زیادی را کسب کنند.

 خواجوی خرید دان برای بلدرچین ها را از دیگر مشکلاتی مطرح کرد که باعث کاهش انگیزه کار در کارآفرینان می شود.
گفتنی است اقتصاد مقاومتی یکی از مباحثی است که بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته از همین رو عمل به فرامین ایشان گامی در جهت موفقیت و محقق شدن این واژه مهم است به گونه ای که زمینه خودکفایی، اشتغالزایی و امید به زندگی را در افراد جامعه زنده می کند.
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۷۲۸


ارسال