جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۲
مدیرآبفای چابهار خبر داد؛
تبدیل وضعیت آب به بحران در ماه مبارک رمضان در چابهار
 
مدیرآبفای چابهار گفت: چابهار به دلیل کمبود تجهیزات تصفیه در ماه مبارک رمضان با قطعی طولانی آب دراکثر نقاط شهری مواجه شده است.
به گزارش عصرهامون، مسعود شهلی بر در گفت و گو با چهاربهاران، اظهار کرد: قطعی آب در بسیاری از نقاط شهری به مدت طولانی وجود دارد با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان قرار داریم ملزم بود که شهروندان از آب مایحتاج و مورد نیاز کافی برخوردار باشند.
وی افزود: کمبود تجهیزات تصفیه آب با توجه به افزایش جمعیت یکی از علل قطعی آب است، در حال حاضر برای افزایش تاسیسات آبی رایزنی هایی صورت گرفته و به زودی به مرحله اجرا درخواهد آمد.
شهلی بر ادامه داد: در اقدامات اخیر برای تجهیز دستگاههای تصفیه آب شور به شیرین به میزان مورد نیاز در تاسیسات، برنامه ریزی مدونی تدوین شده است به شکلی که بعد از تصویب بودجه سریعا امکانات مورد نیاز مکان یابی و نصب می شود.
مدیر آبفای چابهار قطعی آب از یک هفته بیشتر در برخی نقاط شهر را تایید کرد وبا امیدواری اظهار کرد: تا قبل از نصب تجهیزات مورد نیاز آب در چابهار، وضعیت جیره بندی مناطق شهری مانند گذشته به شکل عادی بر میگردد ولی این کافی نیست لذا تلاش هایی برای وصل دائم آب صورت گرفته است.
شهروندان چابهار از قطعی یک هفته به بالا و حتی ماهیانه آب در برخی از مناطق شهری خبر دادند و اکنون بجای راز و نیاز با خدا بفکر معضل آب مصرفی مورد نیازشان هستند.
انتهای خبر/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۱۱۲


ارسال