چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,25 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان وبلوچستان خبر داد:
انجام بیش از سه هزار عمل زایمان طبیعی در بیمارستان های تامین اجتماعی/ بیش از یک میلیون نفر ویزیت شدند
 
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان وبلوچستان گفت: در سال گذشته تعداد ویزیت پزشکان در بیمارستان های تامین اجتماعی استان یک میلیون و 267 هزارو 49 نفر بوده است.
غلامحسن خسروی جوان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون به مناسبت بزرگداشت هفته تامین اجتماعی اظهار داشت:  برنامه محوری، امانتداری، پاکدستی و کرامت انسانی، تعهد حرفه­ ای و اخلاق گرایی، توانمندی و عدالت محوری و بهبود مستمر از جمله ارزش­های سازمانی این بیمارستان می باشد.

وی در خصوص تعداد مراجعین سرپایی به پزشکان، داروخانه ها و پاراکلینیک در مراکز درمانی ملکی سرپایی استان گفت: در سال گذشته تعداد مراجعین به آزمایشگاه 71 هزارو 950 نفر، تعداد ویزیت پزشکان یک میلیون و 267 هزارو 49 نفر و تعداد نسخ دارویی نیز 993 هزار و 651 عدد بوده است.

این مسئول تعداد عمل های جراحی کوچک در سال گذشته را دو هزارو و 127عدد دانست و ادامه داد: تعداد عمل های جراحی متوسط و بزرگ نیز هر کدام به ترتیب 4 هزارو 417 نفر و 981 نفر می باشد.

وی در خصوص میزان زادو ولد نیز بیان کرد: سه هزار و 344 عمل زایمان طبیعی و دو هزار و 668 عمل سزارین در این سازمان انجام شده است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان پیگیری جهت اخذ مجوز احداث و  راه اندازی پروژه های درمانی در  شهرستان هایی که فاقد مراکز درمانی ملکی می باشند را یکی از اهداف مدیریت درمان در سال 96 عنوان کرد و افزود: مقیم نمودن پزشکان جراح در بیمارستان زاهدان، احداث 20 واحد مسکونی منازل پزشکان مقیم در زاهدان، اجرای طرح پرونده های الکترونیکی در مراکز درمانی بستری، استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 در بیمارستان هامون و6 مرکز درمانی سرپایی تابعه و احداث 12 واحد مسکونی پزشکان , پارکینگ , دستگاه اکسیژن ساز  و بی خطر ساز نمودن  زباله در بیمارستان زابل. اکسیژن ساز،انبار دارویی از دیگر اهداف این مدیریت است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۴۸۹


ارسال