جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۶
امام جمعه اهل سنت نصرت آباد:
17شهریور نماد مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر ستمگران/ انقلاب اسلامی در دل مردم جای دارد
 
امام جمعه اهل سنت نصرت آباد با اشاره به اینکه 17 شهریور نماد مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر ستمگران بود، گفت: در چنین روزی مردم برای دفاع از ولایت فقیه و امامت با سلاح ایمان به مقابله و مبارزه با تانک ها و مسلسل های دشمن پرداخته وآنان را نابود کردند.
مولوی جان داد نارویی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه انقلاب اسلامی برآمده از مردم است، اظهار کرد: در روز 17 شهریور ماه که به جمعه سیاه معروف است ملت ایران با شجاعت و صبوری خود زیر سلطه استکبار کمر خم نکرده بر همین اساس این روز نماد مقاومت، شجاعت و ایستادگی ملت ایران در حکومت پهلوی است.
 
17 شهریور روز پیروزی خون بر شمشیر در انقلاب اسلامی
وی با اشاره به اینکه 17 شهریور روز تاریخ ساز و بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی است، افزود: در چنین روزی مردم برای دفاع از ولایت فقیه و امامت در جامعه حساس بودند لذا با سلاح ایمان به مقابله و مبارزه با تانک ها و مسلسل های دشمن پرداختند به گونه ای که روزهای تارخ گواه این ادعا است که 17 شهریور روز پیروزی خون بر شمشیر در انقلاب اسلامی است که باید آن را قدر دانست.
 
17 شهریور یکی از عاشوراهای انقلاب اسلامی است
امام جمعه اهل سنت نصرت آباد با بیان اینکه کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند این انقلاب را با رفتارشان منحرف کنند، کور خوانده اند، گفت: این روز لکه ننگی در تاریخ رژیم طاغوت است که باید برای نسل های آتی هم منتقل و بازگو شود زیرا انقلاب ما عاشوراهای زیادی دارد که 17 شهریور یکی از آن روزها است.
 
انقلاب اسلامی در دل مردم جای دارد
وی در تکمیل مطلب فوق خاطر نشان کرد: همانگونه که امام حسین(ع) بر علیه ظلم جهاد کرد ملت ایران هم سینه سپر کرده و دشمنان را به ناامیدی کشاندند.
مولوی نارویی ادامه داد: نظام ستم‌شاهی فکر می‌کرد با قتل عام و گلوله‌باران مردم می‌تواند نهضت را ازبین ببرد اما چون انقلاب اسلامی در دل مردم جای داشت، نتوانست کاری کند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۱۳۳


ارسال