پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹
رئیس آتش نشانی چابهار:
مرگ مشکوک مرد 46 ساله در طی افتادن از ارتفاعات ساحل
 
رئیس آتش نشانی چابهار گفت: عصر دیروز مرد 46ساله به دلیل افتادن از ارتفاعات سواحل چابهار جان باخت.
به گزارش عصرهامون، رئیس آتش نشانی چابهار در گفتگو با چهاربهاران اظهار کرد: ساعت چهار رو ۲۲ دقیقه دیروز در پی تماس مرگ یکنفر در ساحل صخره ای روبروی کمب للو، یگان های آتش نشانی به محل مورد نظر اعزام شدند.
ابوالحسن سراوانی افزود: مرد ۴۶ ساله در بین ارتفاعات صخره ای ساحل بریس بر روی صخره وسط ارتفاع بدون جان افتاده بود.
وی ادامه داد: برای انتقال جسد از محل حادثه با همکاری نیروهای هلال احمر با پایین رفتن یکی از امدادگران بوسیله طناب و تخت کمکی در ابتدا فرد را به پایین ساحل و در پی آن به بالا کشیده شد.
وی اظهار کرد: مرد کرد ۴۶ ساله از ناحیه سر، گردن، دست و کمر ضربه دیده بود که به سردخانه بیمارستان امام علی(ع) چابهار منتقل شد.
وی خاطرنشان کرد:طبق اظهارات افراد حاضر در محل فرد مورد نظر بدون لباس با پرتاب خود به سمت پایین اقدام به خودکشی کرده است ولی تحقیقات نیروی انتظامی و پزشک قانونی نتیجه نهایی را مشخص می کند.
رئیس اورژانس چابهار در گفتگو با چهاربهاران گفت: عصر دیروز با اطلاع از سقوط  مرد چابهاری از ارتفاع در سواحل رمین، یگان های امدادی به محل اعزام شدند.
ابراهیم شکری افزود: باحضور تیم های  امداد و نجات تیم کوهستان جمعیت هلال احمر بندرچابهار با همکاری آتش نشانی و اورژانس این شهرستان در محل با جسد مرد 46 ساله در ساحل صخره ها برخورد کردیم.
وی ادامه داد: ظاهر جسد نشان داد که فرد بوسیله پرتاب از ارتفاع صخره و در برخورد به قلوه سنگ های ساحل رمین کشته شده است. 
 رئیس اورژانس چابهار تشریح کرد:  مرد 46 ساله چابهاری در برخورد با صخره ها و افتادن از بلندی در سواحل صخره ای جاده بریس کشته شده است و هنوز مشخص نیست که آیا عامل طبیعی دلیل مرگ وی بوده است یا عامل انسانی یکنفر را به کام مرگ کشانده است.
انتهای خبر/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۲۳


ارسال