شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ,22 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۸
نویسنده و مدیر انجمن اهل قلم بلوچ چابهار در گفتگو با چهاربهاران:
دیدار رهبری با اردوغان نماد اتحاد در خاورمیانه است/ظهور امام مهدی(ع) جهان را از ظلم و ستم‌ نجات خواهد داد
 
نویسنده و مدیر انجمن اهل قلم بلوچ چابهار گفت: حرف هایی که در دیدار مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری ترکیه عنوان شد مربوط به خطرناک بودن استقلال کردستان عراق برای منطقه است.
به گزارش عصرهامون، مولوی سید محمد درتکیده در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران، اظهار کرد: رجب طیب اردوغان در مخالفت با همه پرسی کردستان عراق با مقام معظم رهبری هم نظر بود و تجزیه سوریه را هدف کنونی آمریکا و اسرائیل خواند که مسلما با اتحاد رهبران خاورمیانه نصر و پیروزی کشورهای اسلامی نزدیک است.

وی افزود: همانطور که در این دیدار عنوان شد تنها حامی هم پرسی کردستان عراق اسرائیل است لذا به دنبال ایجاد اسرائیل دیگری در خاورمیانه می باشند که هیچکس این اجازه را نخواهد داد.

سید محمد درتکیده تصریح کرد: اسرائیل و آمریکا با اختلاف بین مسلمانان در کشورهای اسلامی علاوه بر ایجاد تشنج و تنش؛ راه خود را برای استعمار باز کردند درست چپاول گری و دزدی های که در عراق و افغانستان انجام گرفت.

مولوی اهل سنت چابهار خاطرنشان کرد: تنها دلیل ایجاد جنگ در کشورهای اسلامی خاورمیانه توسط آمریکا مبارزه و نابودی دین اسلام است که از کنار این حیله یهودی خود با چپاول نفت و ذخایر مالی بهره وری اقتصادی می کند.

وی اذعان کرد: چرا باید کودکان و زنان مسلمان توسط یک عده داعشی گول خورده کشته شوند چون شیعه یا سنی هستند؟ ما نباید به کشورهای طمع کار و حیله گر آمریکا و اسرائیل چشم امید داشته و دل ببندیم چراکه تنها نابودی مسلمانان را در پی دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۹۳۰


ارسال