پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
جانشین شورای هماهنگی اداره تبلیغات چابهار:
استکبارستیزی ملت ایران در راهپیمایی به رخ جهانیان کشیده می شود/ اعلام مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان درچابهار
 
جانشین شورای هماهنگی اداره تبلیغات شهرستان چابهار گفت: استکبارستیزی و عزت‌مندی ملت ایران با حضور در راهپیمایی به رخ جهانیان کشیده می شود.
به گزارش عصرهامون، غلامرضا آرامش در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با اشاره به راهپیمایی روز 13 آبان ماه اظهار کرد: همه اقشار مردم اعم از شیعه و سنی و همه طبقات دانش آموز، کارمند، دانشجو و بازاری برضد ظلم ستیزی راهپیمایی خواهند کرد و وحدت و یکپارچگی خود را به رخ دشمنان این سرزمین خواهند کشید.

وی درخصوص اجرای مراسم راهپیمایی ۱۳آبان در چابهار، بیان کرد: راهپیمایی ساعت ۹ صبح از محل سه راه فردوسی آغاز می شود و در پایان تجمع در میدان شهدای تاسوعای حسینی خواهد بود.

جانشین شورای هماهنگی اداره تبلیغات چابهار ادامه داد: مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی متعلق به قشر و گروه خاصی نیست و آحاد مردم در این مراسم شرکت خواهند کرد.

غلامرضا آرامش گفت: بدون تردید مردم در روز ۱۳ آبان پاسخ دندان شکنی را به اظهارات سخیف ترامپ رییس جمهور آمریکا خواهند داد و نشان می دهند که شعار مرگ بر آمریکا هیچگاه از ادبیات سیاسی ملت ایران حذف شدنی نیست.

وی افزود: در طی جلسه برگزار شده درخصوص ادارات و ارگانهای فرهنگی شهرستان تعهداتی انجام شد تا نسبت به برگزاری راهپیمایی کلیه همکاری لازم صورت پذیرد.

آرامش خاطر نشان کرد: به آتش کشیدن نمادهای استکبار و پرچم آمریکا و اسرائیل، اجرای سرود جمهوری اسلامی و سخنرانی امام جمعه شهرستان چابهار و قرائت قطعنامه پایانی از برنامه های پیش بینی شده در روز راهپیمایی 13 آبان در چابهار است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۸۷


ارسال