چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
دشمنان همیشه به دنبال اختلاف افکنی در بین مذاهب هستند/دین زبان مشترک مسلمانان و عامل وحدت آن ها است
 
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دین زبان مشترک تمام مسلمان است و می توانند باعث وحدت مسلمانان شود، گفت: در زمان جنگ همه از شیعه، سنی، زرتشتی و مسیحی زیر پرچم ولایت آمدند و از ایران دفاع کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از نسیم سرخس، سردار مرتضی قربانی شب گذشته در مراسم جشن آغاز هفته وحدت در شهرستان سرخس با اشاره به اینکه خداوند قرآن را به قلب آخرین پیامبرش نازل کرد اظهار داشت: قرآن فقط مخصوص تشیع و تسنن نیست بلکه هدایت‌گر برای همه است اما عمل به دستورات الهی وظیفه مسلمانان چرا که به این دین پذیرفته‌اند.
 
دشمنان همیشه به دنبال اختلاف افکنی در بین مذاهب هستند
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه عظمتی که اسلام و انقلاب آفرید امروز در دنیا حال درخشیدن است افزود: شما این عظمت را می توانید در موزه‌های بزرگ دنیا ببینید که چه غارتی  از مسلمانان در این۳۰۰ سال  انجام داده‌اند و اکثر کتب خطی اصلی اسلام ما را از ایران هند عراق و تمام کشورهای مسلمان غارت کرده‌اند، آن‌ها از همان ابتدای تهاجمشان  هدفشان نابودی  اسلام بوده است.
رئیس سازمان موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با اشاره به اختلاف کشورهای مسلمان با هم  عنوان کرد: آن‌ها یعنی انگلیس، آمریکا و اسرائیل می خواهند در این مرزها همیشه اختلاف باشد تا بتواند بهره‌برداری خود را در این کشورها داشته باشند در حالی که دین زبان مشترک تمام مسلمان است و می توانند باعث وحدت مسلمانان شود.
 
وحدت باعث شد جرثومه فساد از کشور بیرون رانده شود
قربانی با بیان اینکه وحدت مسلمان جهانی شده است بیان کرد: امام با تکیه بر خداوند و مردم به عنوان کسی که فرزند و پدر شهید است در مقابل طاغوت ۲۵۰۰ ساله‌ای که ما را تبدیل به مستعمره اروپا و آمریکا و اسرائیل کرده بود ایستاد و دست آن‌ها را کوتاه کرد.
وی با اشاره به نامه شاه به امام که گفته بود اگر امام دست از قیام برندارد چکمه‌های پدرش را می پوشد و قم را به خاک و خون می کشد گفت: امام در جواب این نامه نوشتند چکمه‌های پدرت برای تو گشاد است این همه جسارت امام نشأت گرفته از ایمان به خدا است.
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در همین اصفهان ما آمریکایی‌ها چندین پایگاه داشته‌اند، ابراز کرد: هر کدام به یک منظور بود و در آن‌ها تمام امکاناتشان را جمع کرده بودن تا اسلام را نابود کنند ولی امام به کمک خدا و این مردم این جرثومه فساد را از کشور بیرون کرد.
 
مذهب های مختلف در جنگ تحمیلی زیر پرچم ولایت از ایران دفاع کردند
رئیس سازمان موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی گفت: دشمن از اقشار مختلف سو استفاده و  گروه‌هایی را از جوانان ایجاد کرد تا در مقابل نظام به ایستند و تا براندازی نظام پیش بروند، اما به لطف خدا نتوانستند به آرزوی خود دست یابند.
قربانی  با اشاره به اینکه ما سه هزار شهید اهل سنت داریم افزود: در زمان جنگ همه از شیعه، سنی، زرتشتی و مسیحی زیر پرچم ولایت آمدند و از ایران دفاع کردند و این شاکله را جز به وحدت و محبت به وجود نیامده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۰۰۰


ارسال