سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
در ادامه بی مهری مسئولان شهرداری زابل؛
تعویق چهارماهه حقوق کارکنان شهرداری/ از ناتوانی در پرداخت هزینه های تحصیل فرزندان تا فروش اثاث منزل
 
حکایت تاخیر در پرداخت حقوق کارگران شهرداری زابل حکایتی تازه نیست به طوری که هر چندماه این اتفاق در این ارگان رخ می دهد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ هرچندماه یکبار کارکنان شهرداری زابل دست به دامان رسانه ها برای احقاق حقوق خود می شوند چرا که به طور مرتب پرداخت حقوق آنان با تاخیرات چندماهه همراه است.

مشکلات مالی آنچنان در شهرستان زابل زیاد است که این افراد غیر از شغل فعلی خود نمی توانند به شغل دیگری از قبیل کشاورزی، دامپروری و حتی مسافرکشی و کارگری روی آورند تا از این طریق لااقل امرا معاش کنند.

گرانی و تورم هم آنچنان در کشور بالاست که این افراد نمی توانند حتی با یارانه ای هم که دولت پرداخت کنند زندگی کنند.

توانایی پرداخت هزینه تحصیل فرزندان خود را نداریم

یکی از کارکنان شهرداری زابل گفت: کارکنان شهرداری از چهار ماه قبل تاکنون هیچ گونه حقوق و دستمزدی دریافت نکرده اند و این موضوع تاثیرات بسیار بدی روی زندگی آن ها گذاشته است.

محمد افزود: علاوه بر حقوق این چهارماهه، نصف عیدی سال ۱۳۹۵ نیز به کارکنان پرداخت نشده در حالی‌که این مبلغ می تواند گره ای از زندگی هر یک از کارکنان باز کند.

وی ادامه داد: با تاخیر در پرداخت حقوق بیشتر کارکنان که فرزند محصل دارند در تامین مخارج تحصیل فرزندان خود با مشکل مواجه شده اند و شرمنده روی آنان شده اند.

محمد ابراز داشت: اجاره خانه ها و سایر اقساط کارکنان عقب افتاده و این موضوع داد همه را در آورده و دیگر از قرض گرفتن از دوستان و آشنایان خسته شده ایم.

محمد با عنوان اینکه دیگر وسایلی نمانده ک بفروشیم تا قرض ها و وام ها را پرداخت کنیم، خاطرنشان کرد: چندین فرزند محصل دارم و در حال حاضر آن ها نیاز به خرید کتاب دارند اما واقعا نمی‌دانم از کجا و چگونه این وسایل را برای آنان مهیا کنم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۰۱۹


ارسال