يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ,25 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۵
مدیرعامل پست بانک جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد؛
اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان
 
مدیرعامل پست بانک جمهوری اسلامی ایران گفت: اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان برای اشتغالزایی در استان سیستان بلوچستان اختصاص یافته است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،خسرو فرحی در گفت وگو با خبرنگار لادیز, اظهار کرد: هدف از سفر به شهرستان میرجاوه بررسی مشکلات ارتباطی در میرجاوه و روستاهای تابعه آن است, با توجه به تدابیر دولت منابعی از محل صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در شهرهای کوچک و روستاها در نظر گرفته شده که اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان برای اشتغالزایی در استان سیستان بلوچستان اختصاص یافته است.
وی افزود:این تسهیلات با نرخ ترجیحی و قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال و تولید در اختیار روستاییان و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر قرار می گیرد و امیدواریم با این تسهیلات تحرکی در بخش اشتغال و تولید روستایی در کلیه بخش ها فراهم شود.
وی خاطرنشان کرد:طرح های اشتغالزایی در روستا و شهر باید هرچه زودتر مشخص شود تا از طریق پست بانک ایران, تسهیلات خود را دریافت و به تولید و اشتغال منطقه کمک کنند.
وی با بیان اینکه برنامه هایی برای حل مشکلات اینترنت در استان داریم, تاکید کرد:با توجه به حضور اپراتورهای تلفن همراه در شهرستان میرجاوه مشکلی ارتباطی وجودندارد اما مشکلات اینترنت و اینترنت پرسرعت در سطح روستاها بررسی و رفع خواهد شد.


انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۰۷۱
مرجع : لادیز


ارسال