چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از اعزام گروهی از معتمدین شیعه و سنی و بزرگان طوايف استان، جهادگران و بسیجیان عشایری در معيت فرمانده سپاه سلمان استان در قالب سه اکیپ به مناطق زلزله زده در استان كرمانشاه خبر داد.
سرهنگ علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: همزمان با هفته وحدت و با هدف خدمت رسانی به هموطنان زلزله زده گروهی از معتمدین شیعه و سنی و بزرگان طوايف استان، جهادگران و بسیجیان عشایری  در معيت فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در قالب سه اکیپ عازم مناطق زلزله زده در استان كرمانشاه شدند.
وی با اشاره به حضور بسیجیان و عشایر شیعه و سنی اعزام شده به غرب کشور در مراسم محوری هفته وحدت در کرمانشاه و اقامه نماز ظهر در این مراسم گفت: حضور مردم استان با لباس محلی سیستانی و بلوچستانی در این مراسم برای مردم کرمانشاه جای شگفتی داشت و ماموستاها از حضور این افراد قدردانی کردند.

ساخت 35 واحد مسکونی در دو روستای زلزله زده توسط بسیج سازندگی استان
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان ادامه داد: با بازدید هایی که از مناطق زلزله زده غرب کشور به عمل آمد، دو روستای زلزله ‌زده کرمانشاه در اختیار بسیج سازندگی سپاه سلمان استان قرار گرفت تا امدادرسانی به مردم آن به بهترین نحو انجام شود.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: درهمین راستا بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده قرار شد 35 واحد مسکونی برای مردم زلزله زده در این دو روستا احداث شود.

ارسال محموله 10 تنی ارزاق عمومی برای زلزله ‌زدگان غرب کشور
سرهنگ جعفری در ادامه به ارسال محموله 10 تنی ارزاق عمومی اشاره کرد و افزود: دومین محموله کمک‌های مردم سیستان وبلوچستان از طریق این سازمان به نمایندگی از مردم و دستگاه های اجرایی استان برای زلزله ‌زدگان غرب کشور ارسال شد که این محموله شامل مواد غذایی، لوازم تحریر، چادر، پتو، البسه گرم و دیگر اقلام مورد نیاز زلزله ‌زدگان می باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۰۷۵


ارسال