جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه زابل خبر داد؛
برگزاری مسابقه کتابخوانی فصل خواندن، ویژه پاییز ۱۳۹۶
 
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه زابل گفت: مسابقه کتابخوانی فصل خواندن، ویژه پاییز ۱۳۹۶ در شهرستان زابل برگزار می شود.
به گزارش عصرهامون ستوان‌دوم پاسدار محمد میر در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان داشت: این مسابقه با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج زابل و پویش مطالعاتی روشنا اجرا می شود.

وی افزود: کتاب های آیینه تمام نما نوشته آیت الله حائری شیرازی، دخیل عشق نوشته مریم بصیری، ستون ۱۴۲۵ نوشته کیوان امجدیان در بخش کشوری و کتاب بسیج و امنیت ملی نوشته سردار شهید حبیب الله لکزایی در بخش استانی در این فصل انتخاب شده است.

میر ادامه داد: نحوه شرکت در مسابقه در قالب ارسال کد کتاب به شماره پیامک ۳۰۰۰۸۶۸۵۸۵، انتشار عکس و فیلم کتاب در اینستاگرام و تلگرام به حساب کاربری@rushana، معرفی کتاب در فضای عمومی و گزارش آن در قالب عملکرد با متن و ارسال به دبیرخانه پویش مطالعاتی روشنا می باشد.

وی تصریح کرد: مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی می توانند کتاب های فوق را از فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی استان، مراجعه به سایت‌های rushana.ir ،irghalam.co و همچنین تماس با شماره های۳۱-۸۷۵۵۱۳۳۰-۰۲۱، ارتباط با تلگرام ۰۹۱۹۵۶۳۵۲۷۲ تهیه کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج زابل بیان داشت: اهدای جوایز به صورت هفتگی به همراه جوایز ویژه دهه هفتادی ها از جمله کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، سه کارت هدیه یک میلیون ریالی می باشد و مهلت شرکت در مسابقه ۳۰آذر۱۳۹۶ می باشد.

انتهای پیام/ م ب
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۱۵۶


ارسال