دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳
فرمانده انتظامي شهرستان چابهار:
محموله کالای قاچاق در چابهار توقیف شد/ 17 قاچاقچی کالا در دام پلیس گرفتار شدند
 
فرمانده انتظامي شهرستان چابهار گفت: ماموران اداره مبارزه با کالا قاچاق پلیس آگاهی محموله کالای قاچاق به ارزش 600 میلیون ریال کشف کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، سرهنگ حيدر علي کيخامقدم اظهار کرد: يکي از راهبردهاي عملياتي پليس در پيشبرد اهداف مأموريتي خود مبارزه با قاچاق کالا در جهت رشد و شكوفايي اقتصاد كشور محسوب می شود.

وي افزود: در راستاي مبارزه جدي با کالاي قاچاق، ماموران اداره مبارزه با کالا قاچاق پلیس آگاهی این فرماندهی در حین گشت زنی در محور های مواصلاتی به 17 دستگاه خودروي حامل کالا قاچاق مشکوک و جهت برسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار بیان کرد: در بررسي از اين خودروها کالاي قاچاق شامل لاستيک، لوازم خانگي باطري خودرو و مواد غذايي به ارزش 600 میلیون ریال را کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری 17 قاچاقچی در این رابطه خاطرنشان کرد: از آنجايي که پديده شوم قاچاق کالايكي از مهمترين عوامل ايجاد مشكلات اقتصادي در جامعه محسوب مي شود و نیروی انتظامی با قاطعيت تمام با افرادي که بخواهند با واردات کالاي قاچاق به اقتصاد کشور ضربه وارد کنند برخورد قاطع خواهد کرد.

سرهنگ کیخا با اشاره به اثر قاچاق در از بین بردن اشتغال و ایجاد بحران اجتماعی در کشور بیان کرد: متاسفانه تا زمانی که برای کالای قاچاق در کشور مصرف کننده وجود داشته باشد، این اتفاق در حجم های وسیع رخ خواهد داد.

انتهای پیام/ ف
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۳۶۳


ارسال