سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۸
هشدار در مورد مراکز غير مجاز؛
نيشتر عطاري ها روي پوست شهروندان/ بازار داغ زالو درماني و حجامت در جنوب شرق
 
این روز ها برخی عطاری های سیستان و بلوچستان در اقدامی عجیب سلامت شهروندان را بازیچه قرار داده و اقدام به انجام حجامت و زالو درمانی می کنند.
به گزارش خبرنگار عصرهامون در روز های اخیر یکی از شهروندان در تماسی که با پایگاه خبری عصرهامون داشت ضمن شکایت از یکی از عطارهای زاهدان گفت: پس از مراجعه یکی از دوستان به این عطاری و انجام حجامت برای درمان اما نه تنها ویدرمان نشده بلکه حال وی وخیم تر نیز شده است.
وی از این پایگاه خبری خواستار پیگیری این موضوع شد.

در تماسی که خبرنگار عصرهامون با محسن میری مسئول روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان داشت وی اظهار کرد : با توجه به گزارشات مردمی و در گشت مشترک تعزیرات حکومتی و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی از یک واحد عطاری در حاشیه شهرستان زاهدان بازدید به عمل آمد که به دلیل کشف داروهای غیر مجاز و قاچاق و همچنین ارائه خدمات حجامت و زالو درمانی بدون اخذ مجوز پزشکی ، واحد فوق پلمپ و از ادامه فعالیت جلوگیری شد.
وی ادامه داد : سلامت شهروندان خط قرمز تعزیرات حکومتی است و در این راستا بر طبق قوانین و مقررات با متخلفین برخورد خواهد شد.

میری در پایان اضافه کرد : شهروندان می توانند از طریق سامانه تلفنی 135 از سرتاسر استان گزارشات و شکایات خود را جهت رسیدگی فوری به تعزیرات حکومتی اعلام کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۲۰


ارسال