سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان خبر داد؛
رفع تصرف ۱۲۰ هکتار از اراضی ملی در چابهار
 
دادستان زاهدان گفت: 120 هکتار از اراضی ملی در چابهار به ارزش یکصد میلیارد تومان رفع تصرف شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، حجت الاسلام و المسلمین علی موحدی راد از رفع تصرف 120 هکتار از اراضی ملی در چابهار به ارزش یکصد میلیارد تومان خبر داد و اظهار کرد: از سیاست‌های مهم قوه قضاییه صیانت از اراضی ملی و حفظ حقوق بیت المال است  و در جلسات شورای حفظ حقوق بیت المال به صورت جدی پیگیری می شود.

وی افزود: حوزه شورای حفظ حقوق بیت المال یک بحث عمومی و عام است و در جلسات شورای مذکور بر جلوگیری از تغییر کاربری و از بین رفتن باغات و اراضی زراعی تاکید می شود. 

 دادستان زاهدان تصریح کرد: دستگاه قضایی نسبت به تخلفات در عرصه تصرف و تخریب اراضی ملی و منابع طبیعی و تضییع حقوق بیت المال با جدیت ورود کرده و با کسانی که با سهل انگاری خود موجب ضربه به بیت المال می‌شوند طبق قانون با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

حجت الاسلام موحدی راد با تأکید بر حراست از عرصه‌های ملی و منابع طبیعی به دور از هرگونه مماشات و مسامحه‌‌ای، خاطرنشان کرد: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در این زمینه با قاطعیت به دنبال رفع تصرف اراضی ملی از هر شخص حقیقی و حقوقی هستیم تا این ثروت‌های غنی خدادادی را برای نسل‌های آینده حفظ کنیم.

انتهای پیام/ف
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۳۱


ارسال