پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۶
گلایه مردم برخی شهرهای سیستان وبلوچستان از وضعیت گیرنده های تلویزیون؛
جولان چراغ خاموش ماهواره در خاموشی شبکه های دیجیتال/ روستاهایی که نان ندارد اما ماهواره دارد
 
در حالی این روز ها گیرنده های دیجیتال در جای جای کشور به راحتی در دسترس است که برخی شهرهای سیستان و بلوچستان در نبود این گیرنده ها همچنان پای بساط ماهواره نشسته اند.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، در حالی دشمنان این روز ها دریافته اند که نمی توانند با تکیه بر موضوعات اقتصادی و سیاسی به ملت ایران ضربه وارد کنند لذا در قالب تهاجم فرهنگی می کوشد تا جوانان و نوجوانان را بدون آنکه خودشان متوجه شوند به سمتی که خواسته آنها است سوق داده و از هویت دینی و ملی که همان اصالت فرهنگی یک ایرانی است، دور سازد.
 
راه اندازی شبکه های ماهواره ای با ترویج فحشا و بی بندوباری یکی از ترفندهای استکبار جهانی است که برای از بین بردن فرهنگ دینی ملت ایران در حال فعالیت است و در حالی که با هزینه کم از طریق ماهواره می توان به بیش از هزاران شبکه خارجی به راحتی دسترسی یافت اما عدم دریافت شبکه های تلویزیونی در برخی شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان باعث شده تا ماهواره در روستاهایی که حتی نان شب ندارند نیز جا باز کند.
 
در تماسی که برخی شهروندان دلگان، خاش و برخی روستاهای استان با پایگاه خبری عصرهامون داشتند خواستار پیگیری شبکه های دیجیتال و رفع این معضل شدند.
 
علی ای حال اوسط هاشمی استاندار سابق سیستان و بلوچستان چندی پیش گفته بود که پوشش شبکه های دیجیتالی صدا و سیما در استان 85 درصد است و تلاش داریم این پوشش دهی دیجیتال تا پایان سال ۹۶ به 100 درصد برسد؛ حال باید منتظر ماند و دید آیا این وعده استاندار سابق سیستان و بلوچستان هم اجرایی خواهد شد یا به تاریخ خواهد پیوست.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۴۱


ارسال