سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۹
فرماندار ویژه زابل:
نهم دی ماه روزی بزرگ در تاریخ ایران است/ آگاهی و بصیرت مهم ترین شاخصه این روز
 
فرماندار ویژه زابل گفت: نهم دی روزی بزرگ و به یادماندنی در تاریخ ایران اسلامی است.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ هوشنگ ناظری در جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی عنوان کرد: نهم دی ماه روز بزرگ و قابل اهمیتی است بنابراین باید هر ساله باشکوه تر از سال قبل گرامی داشته شود.

وی افزود: در این روز مردم ایران به طور کاملا آگاهانه و خودجوش در مقابله با کسانی که بر خلاف اسلام، انقلاب و مصلحت کشور اقدام کرده بودند ایستادند.

ناظری تاکید کرد: در روز نهم دی مردم ولایتمدار ایران دشمنان انقلاب را ناکام گذاشته و از این طریق نشان دادند که با تمام وجود پای آرمان های انقلاب و شهدا می مانند.

فرماندار ویژه زابل خاطرنشان کرد: بصیرت، هوشیاری، آگاهی، بیداری و دینداری ملت ایران در جهان ستودنی است که در این راستا به وضوح این ویژگی های مردم ایران اسلامی در روز نهم دی ماه به نمایش گذاشته شد.

وی تاکید کرد: در این روز ملت ایران بار دیگر با آرمان های انقلاب و رهبر انقلاب تجدید بیعت کردند و نشان دادند که گول دسیسه های دشمنان را نخورده و از کیان خود دفاع می کنند.

فرماندار زابل اذعان داشت: حرکت ملت ایران در روز نهم دی ماه بسیار تاثیرگذار بود بنابراین به طور حتم نسل های آینده از آن به نیکی یاد خواهند کرد.

وی بیان داشت: ملت ایران بار دیگر اتحاد، همدلی و انسجام خود را به رخ جهانیان کشیدند و این برگ زرین دیگری در کارنامه این ملت خواهد بود.

انتهای پیام/ م ب
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۶۳


ارسال