جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه :
بصیرت و ولایت پذیری ملت ایران حماسه9دی را خلق کرد
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:مردم ایران با خلق حماسه ۹ دی ثابت کردند که همواره پشتیبان رهبر انقلاب و ولیه فقیه خویش هستند و به دشمنان اجازه دخالت در امورات داخلی کشور را نخواهند داد.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ،مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفتگو با خبرنگارلادیز؛ با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در پایان دادن به فتنه 88اظهارکرد: مقام معظم رهبری با حضوردرجمع مردم و ایراد سخنرانی بسیارمهم توطئه های دشمنان را خنثی کردند، ایشان با بیان نکاتی مهم بصیرت مردم را بیدارواحاد جامعه را متوجه دسیسه های دشمنان کردند .
وی افزود :هوشیاری مردم باعث ایجاد اتحادی مستحکم شد وبه همه جهانیان اثبات شد که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مردم درکنار رهبرشان ایستاده اند .
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه تصریح کرد: فتنه دراتاق فکرغربی ها از مدت ها قبل طراحی شده بود، دشمنان نظام به دنبال براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند اما با خروش و جوشش مردم در حماسه 9دی دشمنان خارجی و عوامل خود فروخته داخلی ناکام شدند .
وی با اشاره به اینکه این جریان ثمره مثبتی به دنبال داشت، افزود: موجی از بصیرت افزایی در کشوردر حماسه 9 دی گسترش پیدا کرد باعث استحکام رابطه بین مردم و رهبری شد .
مولوی ریگیان پورگفت :دشمنان نظام در حماسه 9 دی ناکام ماندند و فرهنگ بصیرتی 9 دی در جامعه ماندگار شد و تکرار هرساله آن تجدید میثاقی با رهبری محسوب می شود ودر زمان حساس فعلی همچنان جا دارد مسئولین و دولت مردان این فرهنگ را بیاموزند و گسترش بدهند .
وی با بیان اینکه 9دی یادآور حماسه آفرینی مردم و ذلت دشمنان انقلاب است، خاطرنشان کرد:عده ای فریب خورده و بی بصیرت در جریان فتنه ۸۸ دنباله رو دشمنان انقلاب شدند و به پیشبرد اهداف دشمنان کمک کردند اما بصیرت مردم و رهبر انقلاب دشمنان قسم خورده انقلاب را ناکام گذاشت.

انتهای پیام / م.ر
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۶۷
مرجع : لادیز


ارسال