سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای میرجاوه خبر داد؛
توزیع100کلاه ایمنی دربین روستائیان شهرستان میرجاوه
 
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان میرجاوه از توزیع 100کلاه ایمنی در بین موتور سواران بخش مرزی ریگ ملک شهرستان میرجاوه خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،رییسی درگفتگو با خبرنگارلادیز؛اظهارکرد: به مناسبت هفته حمل و نقل،رانندگان و راهداری با همکاری اداره ایمنی و ترافیک استان سیستان و بلوچستان، با حضور مسئولین و جمعی از مردم روستای 8 شهریور بخش مرزی ریگ ملک طرح ارتقاء ایمنی عبور و مرور راکبین موتور سیکلت اجرا و سپس نسبت به اهداء کلاه ایمنی و شبرنگ به راکبین موتور سیکلت انجام شد.
 

وی بیشترین علت فوت موتورسواران در تصادفات را وارد شدن ضربه به سر آنان دانست و افزود: کلاه ایمنی، کلاه زندگی و امنیت است که در حفظ جان موتور سوار نقش اساسی ایفا می کند.
 

این مقام مسئول تصریح کرد: توزیع کلاه ایمنی رایگان یک اقدام فرهنگی است و تلاش داریم تا راکبان موتورسیکلت با آشنایی با تبعات استفاده از کلاه ایمنی و ضرورت استفاده از آن نسبت به استفاده از کلاه حساس شوند.
 

درپایان وی هدف از توزیع کلاه ایمنی را فرهنگ سازی برای استفاده از این تجهیزات و کاهش صدمات وارد شده به راکبان این وسیله نقلیه در حادثه های احتمالی عنوان کرد.
 


انتهای پیام /م.ر
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۷۲
مرجع : لادیز


ارسال