جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
آزادسازی حلب طرح خاورمیانه جدید آمریکا را شکست داد/مقاومت تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: با آزاد سازی کامل حلب از اشغال تروریست های داعش باری دیگر طرح خاورمیانه جدید آمریکا در منطقه با شکست مواجه شد.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ،مولوی عبدالرحیم ریگیان پور ضمن تبریک سالروز آزادسازی حلب در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: آزادسازی حلب یک پیروزی بزرگ برای مسلمانان و نیروهای مقاومت بود، این پیروزی نه تنها برای مردم سوریه بلکه برای سایر مسلمین فرخنده و گوارا بود.
وی افزود: اکنون که اسراییل و آمریکا با هم پیمانان خود به دنبال توطئه های جدید در منطقه هستند باید این پیروزی باشکوه تر برگزار شود چراکه این پیروزی برای ملت سوریه و سایر ملت های مسلمان باعث خوشحالی بود و مقاومت و پایداری مردم، نیروهای مقاومت در سوریه به شکست تروریست های تکفیری، آمریکا و هم پیمانان منطقه اش انجامید.
وی آزادسازی حلب را نصرتی الهی دانست و خاطرنشان کرد: آزادسازی حلب با مقاومت نیروهای جبهه مقاومت و مدد و یاری خداوندمتعال و حمایت های جمهوری اسلامی ایران میسر شد و این مقاومت در برابر داعش برگرفته از مقاومت رزمندگان ما در 8سال جنگ تحمیی بود چراکه انقلاب اسلامی ایران همواره الگویی برای سایر کشورهای آزاده است و این مقاومت تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت.
مولوی ریگیان پور با اشاره به توطئه های استکبار جهانی در خاورمیانه، تاکید کرد: با آزاد سازی کامل حلب از اشغال تروریست های داعش باری دیگر طرح خاورمیانه جدید آمریکا در منطقه با شکست مواجه شد و اکنون که آمریکا با شکست های پی در پی در خاورمیانه مواجه شده است طرح انتقال پایتخت اسراییل به قدس شریف را مطرح کرده است و این دسیسه ای جدید برای آشوب در خاورمیانه است.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۷۳
مرجع : لادیز


ارسال