جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
​روایت فتنه
وقتی گروهک تروریستی ریگی در حمایت از سران فتنه سبز شد/ لکه ننگی که پاک شدنی نیست
 
گروهک تروریستی جندالشیطان در میانه اعتراضات خیابانی فتنه گران در سال 88، آمادگی این گروه برای همکاری با جنبش سبز و انجام هر گونه عملیات در هر نقطه ی کشور برای رسیدن به آزادی را اعلام کرد.
به گزارش عصرهامون، همزمان با اغتشاشات خیابانی فتنه گران در سال 88 و در حالی که حمایت های عجیب و غریب هر روز در حمایت از موسوی و کروبی منتشر می شد، گروهک تروریستی جندالشیطان نیز اعلام آمادگی خود برای به پیش بردن خواسته ها سبزها را علنی کرد و بیانیه ای در این خصوص منتشر کرد.
در  بخشهایی از بیانیه این گروه تروریستی که چند روز قبل از دستگیری و به امضای عبدالمالک ریگی رسیده در حمایت از فتنه گران داخلی آمده بود: طی چند روز اخیر بسیاری از مردم و جوانان ایران از نقاط مختلف ایران با روابط عمومی جنبش تماس گرفته و اعلام پیوستن به جنبش مقاومت نموده اند و آمادگی خود را برای عملیاتهای نظامی در تهران و اصفهان و مشهد و شیراز اعلام نموده اند.
جنبش مقاومت از احساسات پاک جوانان ایرانی تشکر و قدردانی نموده و اعلام می دارد که آماده همکاری کامل با همه مبارزان ایران در هر نقطه ای از ایران می باشد و همچنین جنبش آمادگی خود را برای آموزش جوانان ایرانی در زمینه های جنگ چریکی و بمب سازی و عملیاتهای انفجاری و تشکیل هسته های مقاومت و روش مبارزه چریکی شهری اعلام می دارد.
اعلام آمادگی مالک ریگی برای حمایت از جنبش سبز درست چند روز و پس از بیانیه شماره 17 میرحسین موسوی منتشر شده در بیانیه موسوی آمده بود: "خشونت های غیرقابل باور چون زیر کردن راهپیمانان، تیراندازی نیروهای لباس شخصی که امروز هویت آنها بر کسی پوشیده نیست و روز بروز پرده از چهره آنان و سرانشان کنار زده می شود، فاجعه ای را آفرید که اثرات آن به این زودی از صحنه سیاسی کشورمان رخت برنخواهد بست."

اشک های ریگی برای فتنه گران
جنبش مقاومت شهادت مظلومانه تعدادی از مردم مبارز تهران را به خانواده ها و به مردم ایران تسلیت گفته و خود را در غم و درد بازماندگانشان شریک می داند.
اما حمایت‌های ریگی از جریان فتنه در ایران به همین بیانیه ختم نمی شود و مصاحبه‌های پی در پی با صدای آمریکا و صحبت‌های تلفنی با نوری زاده وابسته ضدانقلاب خارج از کشور از یک طرف و دریافت مبالغ هنگفت از طریق وابستگان بیگانه از طریق کشورهای آمریکا و انگلیس از جمله حمایت‌های این تروریست سابقه در دفعات مختلف برای جریان فتنه در ایران است.
اما این مرحله از سیاست‌های خصمانه دولت‌های غربی نسبت به ایران برای حمایت از یک تروریست سابقه دار با هوشیاری مردم انقلابی ایران و حضور همه جانبه درتجمعات ضد استکباری و اعلام انزجار برعلیه سران فتنه و استکبار جهانی در دفعات مختلف باعث می شود که این اقدامات هم به زباله دان تاریخ سپرده شود.
 
رسانه های گروهک ریگی در خدمت سران فتنه
گروهک تروریستی موسوم به جندالله درآخرین سیاست حمایتی خود از جریان فتنه با تقویت و به روز رسانی پایگاه اطلاع رسانی خود در آشوب‌ها و ناآرامی‌های بعد از انتخابات به خصوص در روزهایی که از طرف اپوزیسیون خارج از کشورفراخوان تجمع اعلام می شود، به انتشار اخبار رهبران فتنه به صورت لحظه به لحظه می کند و حتی در مواردی با ارسال ایمیل های مشکوک برای برخی از کاربران اینترنتی در صدد حمایت های اینترنتی و سایبری از جریان فتنه بر می آید. در مواردی هم اعلام فراخوان عضویت در فیس بوک و زیر شاخه‌های گروه مقاومت از طرف گروه تروریستی جندالله اعلام می شود.
 
ارتباط های پنهان جریان فتنه و گروهک جندالشیطان
اما حمایت گروهک ریگی از جنبش سبز به همین جا ختم نشد، بعد از دستگیری مالک ریگی، محمد ظاهر سکان هدایت این گروه تروریستی را بر عهده گرفت و در جای گفت: دولت ایران خوشحال نباشد زیرا عبدالمالک و برادرش کاره ای در تصمیم گیری و کشتارها و عملیات ها نبوده و فقط دستور اجرا داشته که در هر عملیات نام خود را بگیرد و مسئولیت عملیات را عهده دار شود.
وی در ادامه می گوید: ما قبل از دستگیری ریگی ارتباطاتی را با جنبش سبز در تهران برقرار کرده ایم که پس از دستگیری ریگی رها و مشکلات پیش آمده این قضیه رها شد. اما در تعطیلات سال جدید مجدداً توانستیم با سران جنبش در تهران ارتباط برقرار کنیم و قرار است جلسه ای نیز با یکی از این نفرات اصلی جنبش جهت هماهنگی فعالیتها برگزار مي نماييم.
سخنان سرکرده تازه کار گروهک تروریستی جندالشیطان و از طرفی سکوت معنادار سران فتنه بعد از دستگیری ریگی نشان می داد سردمداران جریان سبز هنوز هم انتظار حمايت از ضد انقلاب و حتي گروهکي رو سياه مانند جريان شرور ريگي داشتند.
البته نباید از این موضوع غافل ماند که حامیان خارج نشین موسوی و کروبی در سایتهای زنجیره ای خود در اظهار نظرهایی جالب دستگیری عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) را آدم ربایی عنوان کردند و سعی کردند به عنوانی از حمایت های ریگی از سبزها نیز قدردانی کنند.
به هر حال مدیریت هواشمندانه رهبر انقلاب و بصیرت مردم ایران برای همیشه مالک ریگی و سران فتنه را لکه ننگی کرد که به این راحتی ها پاک شدنی نیست.
 
انتهای پیام//
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۱۵


ارسال