يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه:
حماسه 9دی میثاق دوباره ملت با آرمان های انقلاب و ولایت فقیه بود
 
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت: حماسه 9دی ملت ایران میثاق دوباره ملت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بود.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ،حجت الاسلام و المسلمین مهدی هاشمی پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز اظهار کرد: دشمنان انقلاب در فتنه سال 88 توطئه براندازی نظام حمهوری اسلامی ایران را در سر داشتند اما با کمک خداوند و هوشیاری مردم و درایت مقام معظم رهبری نقشه های آنان نقش بر آب شد.
وی حماسه 9دی ملت ایران میثاق دوباره ملت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود: مردم ایران با خلق حماسه ۹ دی ثابت کردند که همواره پشتیبان رهبر انقلاب و ولیه فقیه خویش هستند و به دشمنان اجازه دخالت در امورات داخلی کشور را نخواهند داد.
وی با بیان اینکه 9دی یادآور حماسه آفرینی مردم و ذلت دشمنان انقلاب است، خاطرنشان کرد:عده ای فریب خورده و بی بصیرت در جریان فتنه ۸۸ دنباله رو دشمنان انقلاب شدند و به پیشبرد اهداف دشمنان کمک کردند اما بصیرت مردم و رهبر انقلاب دشمنان قسم خورده انقلاب را ناکام گذاشت.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور با اشاره به نقش آمریکا و انگلیس در ایجاد و هدایت جریان فتنه ۸۸ تاکید کرد: انگلیس و آمریکا فتنه 88 را برای براندازی انقلاب ایران طراحی و هدایت و برخی خواص بی بصیرت نیز در این مسیر با دشمنان هم قدم شدند و راه خود را از دشمنان جدا نکردند اما مردم ایران با حضور به موقع بساط فتنه را برچیدند و ولایت پذیری و اطاعت محض خود از رهبر انقلاب را به رخ خواص بی بصیرت و دشمنان انقلاب کشیدند.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۲۲
مرجع : لادیز


ارسال