جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
کرباسچی در کنگره استان تهران حزب کارگزاران:
آقای جهانگیری! مثل اپوزیسیون‌ها حرف نزن/ از روحانی می‌خواهیم ماهی یکبار سخنران کند و در آن فعل ماضی به کار نبرد
 
دبیرکل حزب کارگزاران گفت: خیلی ناراحت شدم که جهانگیری هم مثل ما که انتقاد می‌کنیم گفته یک عده مدیر آویزان هستند، اگر آویزان هستند عوضشان کن و همانطور که رهبری گفت مثل اپوزیسیون‌ها حرف نزن.
به گزارش عصر هامون به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران عصر امروز در کنگره استان تهران حزب متبوعش با اشاره و به توصیه امیرالمومنین به امام حسن مجتبی گفت: در کشور ما اغلب مسئولین به زمان اقرار ندارند و طبق وصیت علی (ع) و عرف جهان بازنشستگی از هرسال به بعد است. امیرالمؤمنین می گوید من مقر به زمان هستم و ولی جامعه ما و مسئولین ما زمان ندارند و ما نیازمند نیروی جوان هستیم.
وی افزود: ساختار حزب کارگزاران از این به بعد بالا به پایین نخواهد بود و هیج دموکراسی بدون حزب و تشکیلات پیش نمی رود

کرباسچی ادامه داد: امیرالمومنین به فرزندش می فرماید فکر نکن همه‌چیز بر وفق مراد خواهد بود و آدم به چیزهایی امیدوار است که نمی رسد کما اینکه ما به چیر هایی که فکرش را می کردیم نرسیدیم.

وی با انتقاد از برخی اظهارات جهانگیری، گفت: خیلی ناراحت شدم که جهانگیری هم مثل ما که انتقاد می‌کنیم گفته یک عده مدیر آویزان هستند. اگر آویزان هستند عوضشان کن و همانطور که رهبری گفت مثل اپوزیسیون ها حرف نزن. اگر عده ای از مدیران آویزان دولت هستند و نمی گذارند کار کنید عوضشان کنید.

کرباسچی با اشاره به اظهارات رییس جمهور در مورد دانشجویان ستاره دار گفت: دلم میخواست روحانی بجای حمایت از دانشجویان ستاره دار از وزیر علوم بخواهد که در جلسه هیات دولت تعداد این دانشجویان را بپرسد و در جلسات آینده گزارش عملکرد بخواهد

وی افزود: از آقای روحانی می خواهیم ماهی یک بار سخنرانی بکند و در آن فعل ماضی به کار نبرد.

وی با اشاره به اظهارات روحانی گفت: به جای این نوع خطاب دادن ها که معلوم نیست مخاطب آن مردم یا افراد دیگری هستند به وزیر اطلاعات بگو وارد حریم خصوصی مردم نشوند.

دبیرکل حزب کارگزاران ادامه داد: مسئولین اجرایی ما چون قبل ار مسولیتشان کارنامه سخنرانی داشتند و سخنران خوبی هم بودند حالا هم در اجرا سخنرانی می کنند ولی توقع ما از آنها این است که فعل ماضی بکار نبرند.

کرباسچی تاکید کرد: مدیران این دولت با همه ارادتی که به آنها دارم به خاطر همین حرف ها و محافظه کاری ها از وزیر تا مدیر و معاون جرات کار کردن و حل و فصل مسائل کشور را آنطور که باید ندارند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۲۸


ارسال