جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در نماز جمعه؛
هیچ فرقی بین تکفیری حرمین معصومین و فتنه برانگیزان نیست/ عده ای امروز برای نابودی نظام الهی ابا عبدالهی دندان تیز کردند
 
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: هیچ فرقی نیست بین کسانی که در ششم دیماه سال 88 روز عاشورای حسینی آمدند در کف در خیابانها و حرمت نگه نداشتند با تکفیری لامذهبی که سلاح به خود می بندد و درصدد توهین به حرمین برمی آید.
به گزارش عصر هامون؛ علیرضا کیخا در نماز جمعه امروز ضمن گرامی داشت سالروز رحلت شهادت گونه بانوی مکرمه اسلام حضرت فاطمه معصومه (س) و همچنین ایام نهم دی ماه اظهار داشت: 8 سال قبل در یک چنین ایامی جریانی که به بهانه تخلف در انتخابات به کف خیابانها ریختند و نظام را با یک چالش جدی مواجه کردند آخرین نفس های خود را زدند و مردم با حضور خود در عرصه و میدان بساط این جریان را جمع کردند.
وی با اشاره به اینکه اینکه علت وقوع و رخداد حوادث 88 چه بود؟ چرا ما باید امروز 9 دی را پاس بداریم و در این خصوص صحبت کنیم؟ چرا کسانی که حوادث 88 را مدیریت کردند امروز خیلی تمایل ندارند از فتنه 88 صحبت کنیم و با لفظ فتنه برمی تابند؟  و اینکه فتنه یعنی چه؟  افزود: فتنه یعنی فضای جامعه آنقدر غبار آلود شود  و به سمتی برود که حق و ناحق در هم آمیخته شود  و مردم را به اشتباه بی اندازد.
وی  در تشریح علت وقوع حوادث 88  بیان داشت: خود آقایان امروز اعتراف می کنند و مشاور رییس جمهور اسبق در دادگاه اعتراف کرده  است که تقلب رمز آشوب و  رساندن مردم به خیابانها بود اما امروز یک عده ای با گستاخی و پرویی می گویند اینها باید آزاد شوند.
وی اضافه کرد: عده ای در 24  خرداد سال 88 به بهانه اینکه رای آنها دزدیده شده به خیابانها آمدند؛  دقیقا دو روز بعد از انتخابات 88 دانشجویان و جوانان جلوی درب دانشکده مهندسی زاهدان جمع شدند و شعار دادند "موسوی رای مرا پس بده خمینی کجایی موسوی تنها مانده" "اگه تقلب شود ایران قیامت شود"  ما این روز ها را فراموش نخواهیم کرد.
وی اضافه کرد: مقام معظم فرمودند سه دسته بودند که نظام اسلامی را تا لبه پرتگاه بردند.
مسئول بسیج دانشجویی ادامه داد: این فتنه می توانست همزمان 20 نظام سیاسی را براندازی کند و همه تحلیل گران به این معنقدند. مشابه این اتفاقات کمتر از یک ماه در اوکراین گرجستان و کشورهای دیگر را برانداخت و نظام سیاسی را عوض کرد با صرف هزینه ای کمتر از این فتنه. و امروز عده ای با گستاخی تمام از آزادای سران فتنه صحبت می کنند کسانی که تا آخرین لحظه از مواضع خود پایین نیامدند.
وی بیان داشت: آن رییس جمهور نامحترم اسبق در محفل خصوصی و در جمع 30 نفر  دانشجو اعتراف می کند که ما اشتباه کردیم تقلبی صورت نگرفت و تقلب نشد اگر تقلب نشد چرا از مردم عذرخواهی نمی کنند. این عوامل حتی حاضر عذرخواهی در محافل عمومی و از مردم نیستند.
وی با تاکید بر اینکه امام مظلوم ما در روز عاشورای سال 88 یکبار دیگر ما به داد انقلاب رسید افزود: تعدادی زیادی از شهدای مدافع حرم نظیر محسن خزایی؛ علی یزدانی؛ حسین علی کیانی و خیلی از شهدای مدافع حرم جسارت به حرم حضرت زینب(س) را تحمل نکردند و وقتی حمله یه عده تکفیری را شنیدند  که به سمت حرم آل الله حرکت می کنند گفتند ما اجازه نخواهیم داد یکبار دیگر به شما جسارت شود یا زینب و رفتند و جان خود را تقدیم کردند.
کیخا تصریح کرد: چه فرقی هست بین تکفیری لامذهبی که سلاح به خود میبندد و درصدد توهین به حرم امام حسین(ع) و حضرت زینب(س)است  با کسانی که در ششم دیماه 88  و روز عاشورا آمدند در خیابانها به حریم ابا عبدالله توهین کردند و حرمت نگه نداشتند و جسارت کردند.
وی در پایان تاکید کرد: هیچ فرقی نیست بین کسانی که در ششم  دیماه سال 88  روز عاشورای حسینی آمدند در کف در خیابانها و حرمت نگه نداشتند و شعار دادند "انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است و مرگ بر خط ولایت فقیه" و قطعا فرقی نیست بین مدافع حرمی که از جان خود گذشت  وبرای دفاع از حرم ابا عبدالله رفت و  من و شمایی که امروز در ششم و نهم  یکبار دیگر از حریم اسلام و اهل بیت دفاع می کنیم ما هم مدافع حرمیم. عده ای امروز دندان تیز کردند که این نظام الهی و اباعبداللهی را نابود کنند و بر زمین بزنند و انشالله این آرزو را به گور خواهند برد.  
انتهای پیام
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۳۴


ارسال