جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ,14 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۲
گزارشی از مشکلات اهالی روستای اسلام آباد؛
محرومیت سهم روستای اسلام آباد از حداقل امکانات/ بی بهرگی ۴ هزار نفر از رفاه عمومی
 
علیرغم گذشت حدود ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی، بعضی از روستاها از حداقل امکانات بی بهره هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از اوشیدا؛ در عصر تکنولوژی و سرعت محرومیت مردم از امکاناتی از قبیل آب، برق و آسفالت دور از ذهن می باشد.

کمبود امکانات سبب کاهش رفاه افراد به طور چشمگیر هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی می شود.

یکی از اهالی روستای اسلام آباد به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: روستای اسلام آباد لوتک بیش از چهار هزار نفر هزار نفر جمعیت دارد اما از تمام امتیازات دولت بی بهره است.

محمد اصلی ادامه داد: تقاضا داریم از فرماندار هامون و سایر مسئولین از این روستا بازدید داشته باشند تا از نزدیک محرومیت های این منطقه را از نزدیک لمس کنند.

وی که از معتمدان روستا است، تاکید کرد: عمده مشکلات این روستا برق کشی، آب، آسفالت معابر روستا و پل عابر بر روی نهر ورمال و پارک روستا است.

اصلی با بیان اینکه این روستا از نعمت زمین ورزشی محروم است، خاطرنشان کرد: درخواست پایگاه دسته رزمی برای روستای اسلام آباد لوتک از دیگر خواسته های اهالی است که در این راستا نمایندگان به هیچوجه قول های انتخاباتی خود عمل نکرده اند.

بخشدار مرکزی شهرستان هامون در این رابطه به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: در اسلام آباد تمام کوچه ها دارای روشنایی معابر است به طوری که با همکاری اداره برق دو دستگاه ترانس درسال گذشته و امسال تعویض شده است.
محمدرضا شهرکی با بیان اینکه دوعدد پل عابر در این روستا وجود دارد، خاطرنشان کرد: کل شبکه آب شرب روستا کامل تعویض شده است.

وی افزود: درسال گذشته دهیاری با مشارکت بنیاد مسکن به متراژ ۲۲ هزار و ۵۰۹ متر مربع اسفالت شده و در حال حاضر هم ۲۰ هزار مترمربع اسفالت دهیاری بابنیادمسکن تفاهم نامه منعقد شده است.

شهرکی خاطرنشان کرد: زمین ورزشی از بنیادمسکن زمین جهت چمن مصنوعی واگذار و چمن مصنوعی توسط دهیاری خریداری شده و دهیاری درحال پیگیری نصب آن می‌باشد.

بخشدار مرکزی هامون تاکید کرد: واگذاری یک دستگاه نیسان جهت جمع اوری زباله که در ابتدا سال ۹۶ در اختیار دهیاری قرار گرفته و ساختمان دهیاری با تجهیزات کامل در سال گذشته افتتاح شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۴۱


ارسال