يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مشاور کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتراضات معیشتی حق مردم است، گفت: دولت پیگیر وعده ها و رفع مشکلات مردم باشد.
سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه رافت اسلامی و لطف نظام در برابر سران فتنه سبب توهم آن ها شده و همچنان مدعی هستند، اظهار کرد: علی رغم اینکه جرم سران فتنه سنگین و گناهی نابخشودنی بود و سزاوار اشد مجازات بودند اما بنا بر دلایل و مصلحتی که بزرگان نظام لازم دانستند تنها به حصر منتهی شد.
 
وی با بیان اینکه در جریان فتنه ۸۸ عده ای کشته و به ساحت مقدس سید الشهدا مساجد و عزادارانش بی حرمتی شد، ادامه داد: سران فتنه ان چنان دچار توهم بودند و هستند که هنوز شاید متوجه این اشتباه بزرگ خودشان نشدند که  چه ضرر و زیان بزرگی را به مملکت وارد کردند.
 
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی هر انسان عاقلی که در فتنه نقش داشته و مدعی است در این انقلاب سهمی داشته باید توبه می کرد، تصریح کرد: عوامل و دست های پشت پرده ای است که این اتفاقات را رقم زده و باعث اغفال این افراد شده است به طوری که بحث پیروزی در انتخابات که توسط عده ای القاء و آن ها را توجیه کردند که باید در مقابل نظام بایستند.
 
وی ادامه داد: همه این عوامل دست به هم داد و دشمنان نظام را وادار کرد به این بهانه علیه ما تصمیماتی بگیرند و تحریم ها را تشدید کنند و همه اتفاقاتی که تا امروز بر علیه جمهوری اسلامی ایران افتاد و اثرات سوء اش را دیدیم حاصل فتنه ۸۸ بود.
 
حسینی با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل ضعف تدبیر و ضعف مدیریت شاهد حضور مردم در خیابان ها هستیم، اضافه کرد: این اتفاقات نتیجه همان حرکت های نابخردانه فتنه ۸۸ است که کار نا به جا و نا درست موسوی و کروبی و شیوه اعتراض آن ها باعث شد که این همه صدمات متوالی را پی در پی متحمل شویم و خسارات زیادی به نظام وارد شود.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر عده ای به دنبال بهره برداری از اعتراضات مردمی هستند ،تصریح کرد: مردم حق دارند به گرانی های غیر منطقی یا عملکرد ها اعتراض کنند اما با مجوز انجام دهند تا فضا برای ضد انقلاب و افرادی که با مردم مشکل دارند فراهم نشود.
 
مشاور کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری شخصا پیگیر هستند و چندین بار از سران قوا خواستند که هر چه سریعتر این مشکلاتی که به وجود آمده را حل کنند، خاطر نشان کرد: مجلس باید به وظیفه خود عمل کند نباید اجازه دهد در این شرایط فشار مضاعف به مردم وارد شود چون شرایط اقتصادی مردم خوب نیست.
 
وی با بیان اینکه اگر دولت به دنبال خدمت به مردم و نظام است باید از افرادی استفاده کند که به دنبال خدمت به مردم باشد ،اظهار کرد: افرادی که در فتنه نقش داشتند و تفکرشان بر علیه نظام است نباید در راس نظام قرار بگیرند چرا که بحث نفوذی که بارها مقام معظم رهبری هشدار و تاکید کردند اتفاق افتاده و هیچ شک و تردیدی نیست که عده ای در بدنه دولت و رده های مختلف وجود دارند که به عنوان مزدور و نفوذی به دنبال ایجاد نارضایتی در جامعه هستند تا اهداف خود را دنبال کنند.
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس با بیان اینکه اقای روحانی به عنوان کسی که سال ها در پست های حساس این نظام بوده و تصمیم گیری های کلانی را داشتند باید دقت نظر بیشتری داشته باشند، گفت: با توجه به برنامه نفوذ و برنامه ریزی که دشمن انجام داده هیچ شکی نیست عده ای هستند که باید دولت این ها را شناسایی و کنار بگذارد.
 
حسینی با بیان اینکه امیدواریم اقای روحانی هر چه سریعتر یک حرکت انقلابی از خود نشان دهد، تصریح کرد: باید هر چه زودتر حذف افراد خاین ، نفوذی و سود جو در دستور کار دولت قرار گیرد.
 
وی ادامه داد: قطعا تا زمانی که نفوذی ها و دشمنان حقیقی این نظام در درون تشکیلات نظام نقش افرینی کنند روز به روز این اتفاقات بیشتر خواهد شد و زحمات تمام مسئولین نظام در قوای سه گانه به ثمر نخواهد رسید که اولین قدم این است که نفوذی ها و افراد ناکارآمد و ضعیفی که به واسطه باند بازی مسئولیت گرفتند از تشکیلات نظام حذف شوند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۴۴


ارسال